עיצוב אתרים וחווית משתמש UX/UI

אנו מעצבים אתרי אינטרנט ברמה אחרת, עיצוב אתרים עם דגש גדול על חווית משתמש טובה.

עיצוב אתרים

עיצוב אתרים בהתאמה אישית

אנו בסטודיו מעצבים אתרים שמשאירים טעם של עוד… אתרים שמניעים לפעולה, שיש להם חווית משתמש טובה, אתרים נקיים וברורים בלי יותר מידי קשקושים ואנימציות מיותרות. לאחר שבנינו ועיצבנו מאות אתרי אינטרנט ותמיד דאגנו לשפר המרות באתרים שלנו, יש לנו את כל הניסיון לעצב לכם אתר אינטרנט מהמם שגם יביא לכם את התוצאות שאתם רוצים וגם יראה מיליון דולר. עיצוב אתרים בהתאמה אישית (Custom Made) ברמה אחרת ממה שתקבלו בכל מקום אחר.

מה מיוחד בעיצוב שלנו

separator

אצלנו בסטודיו מעצבים אתרי אינטרנט על פלטפורמת WordPress ו- Elementor, אתרים אלו מאפשרים להשתמש בכלים הכי מתקדמים בשוק, וגם שיונים ותיקונים בקלות. כשאנו מעצבים אתר אנו שמים דגש על כל הפרמטרים הבאים: 

עיצוב אתרים

חווית משתמש טובה

הכי חשוב שיהיה דגש על חווית משתמש נכונה באתר, שהגולשים באמת ייהנו מהאתר ויוכלו לקבל את המענה שהם מבקשים. ובסיום נוכל להניע אותם לפעולה בקלות.

עיצוב נקי ומסודר

העיצוב שלנו תמיד יהיה נקי בלי יותר מידי קשקושים וויג'טים מעופפים. כי אין בזה צורך לפעמים יותר מידי זה לא טוב, ובאתר אינטרנט זה בטוח לא נחוץ.

עיצוב בהתאם למיתוג

זה אולי מובן מאליו אבל אנחנו חייבים להדגיש את זה, שאנחנו מעצבים את האתר בהתאם למיתוג של העסק ולצבעים של הלוגו, כדי לשמור על קו אחיד של המותג.

עיצוב קל משקל

באתר אינטרנט חייב לשים דגש על המהירות, אתר איטי לא שווה כלום גם אם הוא נראה מיליון דולר. מפני שזה פוגע בחוויית המשתמשים, וגם פוגע בקידום של האתר.

אתר ברור ונגיש

אתר אינטרנט חייב להיות נגיש, וכחלק מההנגשה של האתר חייב שהאתר יהיה ברור וקריא, ולכן אנו שמים דגש על שימוש בפונטים קריאים ובגודל הנכון, מרחקים שווים וכו'.

שמים לב לדברים הקטנים

את העיצוב אנו עושים באהבה ובהמון סבלנות. אנו שמים לב לקווים הכי קטנים, לכל פיקסל ופיקסל, למרחקים שווים בין אלמנטים, להתאמה מדויקת לנייד ולטאבלט.

עיצוב רספונסיבי

האתרים שאנו מעצבים הם מותאמים לגלישה רספונסיבית לכל מסך. אנו מתאימים את העיצוב ל-4 מסכים עיקריים - נייד, טאבלט, מחשב נייד, מחשב רגיל.

תקבלו אתר מודרני

העיצוב חייב להתאים לסגנון המודרני והחדשני בשוק. אנו בסטודיו מכירים את כל הסגנונות ועיצובים הכי חמים של אתרי אינטרנט, ואנו יודע לבנות אתר שמתאים לעכשיו.

לקוחות ממליצים

אנו שומרים על 100% לקוחות מרוצים וממליצים, תראו את התגובות בעצמכם.

בונה אתרים בחסד עליון! בניתי עם מימון עשרות אתרים לאורך כמה שנים. הדיוק בביצוע, הקשב, הסבלנות והיצירתיות הם אלה שהופכים את מימון לבונה אתרים כ"כ מיוחד... אני ממליץ עליו בחום, מילה שלי.
עשהאל דרייר
חברת קידום אתרים
אני מתעסק בתחום השיווק כבר לא מעט זמן ועבדתי עם הרבה ספקים, הרבה זמן לא עבדתי עם מישהו שעלה על כל הציפיות שלי בצורה כל כך גדולה תודה רבה על הכל ממני ומצוות לאנט מדיה.
אורי נחום
לאנט מדיה
חיפשתי מישהו שאני יכולה לסמוך עליו ושאני מתחברת לטאצ׳ העיצובי שלו וכל זה ויותר היה מימון. קיבלתי אתר ייחודי, יפה ומושקע. קל לי להמשיך ולהעלות אליו עוד תכנים, מימון נותן מילה ועומד בה שזה חשוב מאד בשבילי.
רעותה
יועצת עסקית

שאלות נפוצות בנושא עיצוב אתרים

תלוי בעיצוב שאתם מחפשים וכמובן גם בסוג האתר. אצלנו בסטודיו המחיר של עיצוב אתרים כולל את עלות הבנייה והקמה ומתחיל מ- 6,000 ₪ לעיצוב בהתאמה אישית.

כמובן שבהתאמה אישית! אצלנו לא מעצבים אתרים מתוך תבניות ודברים כאלו. מפני שאתר אינטרנט חייב להיות מותאם למותג שלו כדי לקבל את התוצאות שהעסק צריך.

עיצוב אתרים חייב להיעשות באהבה ובסבלנות. אצלנו שמים לב לנקודות הכי קטנות, לכל פיקסל ופיקסל. העיצוב שלנו מאוד נקי ברור וקריא, ובעיקר אנו שמים דגש על חווית משתמש נכונה באתר.

עיצוב אתר רספונסיבי הכוונה לאתר שמתאים את עצמו לכל מסך, כלומד שהאתר מותאם לגלישה במסך מחשב ויחד עם זאת גם מתאים לגלישה בנייד. התוכן יודע להתאים את עצמו לגודל הנכון, אבל כמובן שחייב יד אדם לעבור על כל אלמנט ולראות איך הוא מגיב לגלישה במחשב בנייד וגם בטאבלט.

בהחלט כן! עיצוב נכון ישפר את חווית המשתמש ויגרום לכך שהאתר יגדיל את אחוזי ההמרה שלו, ובכך תקבלו בעסק יותר לקוחות. ולא רק שאחוזי ההמרה יגדלו, אלא גם מנועי החיפוש מתגמלים יותר אתרים עם חווית משתמש טובה, וככה האתר יעלה בתוצאות החיפוש גבוהה יותר, וזה אומר יותר תנועה ויותר לקוחות.

מימון בדוש
בוא נדבר על הפרויקט שלך

תיאום שיחה עם מימון

מדריכים ומידע מקצועי

separator

אזור זה מתאים למי שמחפש מידע מקצועי ומדריכים בנושא עיצוב אתרים וחווית משתמש UX/UI. יש כאן מאמרים ומדריכים נהדרים של מימון בדוש שיעזרו לכם לעצב אתר מיליון דולר ואיך להשתמש בכלים המתאימים כגון Elementor ועוד… והכל תוכלו לעשות בעצמכם.

כותרת הירו זה האזור הראשון שהגולש רואה שהוא נכנס לאתר אינטרנט. מה חשוב שיהיה באזור הזה? ומה האתרים הגדולים עושים? המשיכו לקרוא זה ישפר את האתר שלכם.