מחירון בניית אתרים – כמה כדאי לשלם על אתר אינטרנט?

רוצים לדעת כמה לשלם על אתר אינטרנט? במאמר הזה אנו נעשה השוואת מחירים של בניית אתרים. נסביר על סוגי אתרים שונים ומה המחירים שלהם.


מה המחירים של החברות הגדולות, לאחר שחקרתי בשיחות טלפון (בלי לכתוב שימות של החברות!). ומה המחירים של פריילנסרים מתחילים ומקצועיים.

סוגי אתרים שיופיעו בהשוואת מחירים שלנו:

אנו נעשה השוואה בין האתרים הסטנדרטים שבדרך כלל לקוחות מבקשים לבנות. וכל האתרים שאני מדבר עליהם הם בבנייה של וורדפרס, יש עוד הרבה פלטפורמות לבניית אתרים. אגב המחירים של אתרי וורדפרס הם לא מהיקרים בשוק בניית אתרים, מפני שזה פלטפורמה מאוד קלה לשימוש עבור בונה אתרים עם ניסיון.

אתר תדמית – מדובר באתר שמטרתו היא להציג את העסק, את השירותים שהעסק מציע. וכוונת האתר היא להניע את הגולשים ליצור קשר עם העסק, דרך טלפון או טופס השארת פרטים.
מחירים לבניית אתר תדמית »

בלוג – זה אתר שהוא בנוי בצורה תבניתית שניתן להוסיף מאמרים (פוסטים בלשון וורדפרס) בקלות. מטרת האתר היא להיות מקור של תוכן שניתן למצוא במנועי החיפוש כגון גוגל.
מחירים לבניית בלוג »

חנות וירטואלית – אתר שיש לו יכולת להוסיף מוצרים, יש חנות שמציגה את המוצרים ומאפשרת רכישה בקלות דרך אשראי, פייפאל, וגם בדרכים אחרות שתוכלו לבחור. באתר תוכלו לנהל מלאי, לנהל את המכירות. וגם ניתן לעקוב אחר כל הפעילות באתר, באמצעות מערכת אנליטיקס שמובנת באתר. ויש גם אפליקציה לניהול החנות דרך הנייד.
מחירים לבניית חנות וירטואלית »

אתר קטלוג – זהו אתר שיכול להציג מוצרים ללא אפשרות לבצע רכישה באתר. מטרת האתר היא להציג את המוצרים שהוגלשים יוכלו לבחור את מה שהם רוצים וליצור קשר עם העסק כדי להזמין. אתר של חברת שיפוצים שיש לה דוגמאות שונות של מטבחים יכול להיות דוגמה טובה להמחשה.
מחירים לבניית אתר קטלוג »

אינדקס – מדובר באתר עם פיתוח לא פשוט ואפילו מורכב יותר מחנות וירטואלית. אתר אינטרנט שמציג בעלי מקצוע עם אפשרות סינון לפי אזורים זה דוגמה טובה לאתר אינדקס.
מחירים לבניית אתר אינדקס »

פורום – אתר אינטרנט עם יכולת לניהול דיונים אונליין באתר, זה אתר שמתאים לבנות עבור נושאים ספציפיים, כגון: השקאות בשוק ההון. ומטרת האתר היא לייצר תנועה והתעניינות של הגולשים.
מחירים לבניית אתר פורום »

בניית אתרים השוואת מחירים

השוואת מחירים בניית אתרים בוורדפרס

עכשיו נציג את האתרים ונעשה השוואה בין המחירים שתקבלו מחברות עבור בניית אתרים, והמחירים שתקבלו מפריילנסרים. יש תחרות גדולה מאוד בתחום בניית אתרים ולכן יש מגוון גדול של מחירים.

יש שני אפשרויות של בניית אתרים:

 1. אתר מתבנית – אתם תבחרו אתר שכבר קיים והוא יעבור התאמה לעסק שלכם.
 2. אתר בעיצוב אישי (custom made) – וכמובן שמחירים בעיצוב אישי יקרים יותר.

השוואת מחירים בניית אתרי תדמית

זה האתר הכי נפוץ, בדרך כלל לקוחות מבקשים לבנות אתר כזה, המחירים כאן הם עבור אתר תדמית סטנדרטי עם 5 עמודים מעוצבים. בנייה בפלטפורמת וורדפרס, עם אלמנטור.

מחירי אתר תדמית מתבנית

 • חברה וותיקה ומנוסה – בין 4,000 ל 6,000 ₪.
 • פריילנסר עם ניסיון – בין 2,500 ל 4,000 ₪.
 • פריילנסר מתחיל – בין 1,500 ל 2,500 ₪.

מחירי אתר תדמית בעיצוב אישי (custom made)

 • חברה וותיקה ומנוסה – בין 7,000 ל 15,000 ₪.
 • פריילנסר עם ניסיון – בין 4,000 ל 8,000 ₪.
 • פריילנסר מתחיל – בין 2,500 ל 3,500 ₪.

השוואת מחירים בניית בלוג בוורפרס

בניית בלוג גם תתומחר לפי בניית בעיצוב אישי, ולפי בנייה מתבנית. בלוג הוא אתר שגם שווה בעלותו לאתר תדמית פחות או יותר. המחירים כאן הם עבור בלוג סטנדרטי, הכולל 4 דפים ועמוד בלוג, וארכיון מעוצב להצגת הפוסטים. בלוג וורדפרס עם אלמנטור.

מחירי אתר בלוג מתבנית

 • חברה וותיקה ומנוסה – בין 3,500 ל 5,000 ₪.
 • פריילנסר עם ניסיון – בין 2,500 ל 4,000 ₪.
 • פריילנסר מתחיל – בין 1,500 ל 2,500 ₪.

מחירי אתר בלוג בעיצוב אישי

 • חברה וותיקה ומנוסה – בין 6,000 ל 12,000 ₪.
 • פריילנסר עם ניסיון – בין 3,500 ל 6,000 ₪.
 • פריילנסר מתחיל – בין 2,500 ל 3,500 ₪.

חשוב לדעת! כשאנו בונים אתר בלוג, יש לנו הרבה ציפיות ממנו ואנו הולכים להשקיע בו לא מעט זמן. אם הבלוג לא יהיה בנוי בצורה מקצועית הוא לא ייתן לכם את התוצאה שביקשתם. לכן אל תחסכו באתר בלוג ותשקיעו בו כי הוא שווה לכם יותר בעתיד.

השוואת מחירים בניית חנות וירטואלית

המחירים של חנות וירטואלית יכולים להיות מאוד שונים, מפני שיש המון אפשרויות. אם יש לכם צריכים מיוחדים במשלוחים ובתמחור, נצטרך לפתח את זה במיוחד לצרכים שלכם וזה יגדיל את המחיר של החנות הוירטואלית.

כאן אנו מדברים על חנות רגילה עם אפשרות תשלום באשראי, ומשלוחים סטנדרטים כמו בכל חנות. יזינו עבורכם עד 20 מוצרים בחנות בדרך כלל והשאר יהיו בתלשום.

מחירי חנות וירטואלית מתבנית

 • חברה וותיקה ומנוסה – בין 8,500 ל 17,000 ₪.
 • פריילנסר עם ניסיון – בין 5,500 ל 10,000 ₪.
 • פריילנסר מתחיל – בין 2,500 ל 4,500 ₪.

מחירי חנות וירטואלית בעיצוב אישי

 • חברה וותיקה ומנוסה – בין 15,000 ל 35,000 ₪.
 • פריילנסר עם ניסיון – בין 8,500 ל 15,000 ₪.
 • פריילנסר מתחיל – בין 3,500 ל 6,000 ₪.

חשוב לדעת! חנות וירטואלית ברוב המקרים תמכור יותר מכל סניף פיזי שיש לכם.

השוואת מחירים בניית אתר קטלוג

אתר קטלוג הוא גם דומה מאוד לחנות וירטואלית, מה שחסר לו זה את החלק המסובך של תשלומים משלוחים וסליקה. קל יותר להשיג לידים מאתר כזה אבל הם לא בהכרח יהיו לקוחות, וכן בהכרח יגזלו ממכם יותר זמן והתעסקות.

מדובר באתר קטלוגי עם אפשרות להציג מוצרים עם גלריית תמונות, פירוט על המוצרים וגם אפשרות להגדיר מחירים. בדרך כלל יזינו עבורכם עד 20 מוצרים.

מחירי אתר קטלוג מתבנית

 • חברה וותיקה ומנוסה – בין 6,500 ל 12,000 ₪.
 • פריילנסר עם ניסיון – בין 4,500 ל 8,000 ₪.
 • פריילנסר מתחיל – בין 2,000 ל 4,500 ₪.

מחירי אתר קטלוג בעיצוב אישי

 • חברה וותיקה ומנוסה – בין 10,000 ל 15,000 ₪.
 • פריילנסר עם ניסיון – בין 6,500 ל 10,000 ₪.
 • פריילנסר מתחיל – בין 3,000 ל 6,000 ₪.

חשוב לדעת! זה אתר אינטרנט שמצירך ידע וניסיון ולכן פריילנסר מתחיל לא יצליח להגיע לתוצאה טובה.

השוואת מחירים בניית אתר אינדקס

אתר אינדקס הוא מאוד מסובך לתמחור ככה בקלות, כי זה אתר שמצריך פיתוח אישי. לבנות אתר אינדקס צריך הרבה מאוד ניסיון ויכולת פיתוח.

מחירי אתר אינדקס בהתאמה אישית

 • חברה וותיקה ומנוסה – החל מ 12,000 ₪.
 • פריילנסר עם ניסיון – החל מ 8,500 ₪.

חשוב לדעת! אתר אינדקס חייב שיהיה בנוי בהתאמה אישית ואין כמעט תבניות של אתרי אינדקס. ומיותר לציין שזה לא מלאכה לבונה אתרים מתחיל.

השוואת מחירים בניית אתר פורום

אתר פורום הוא מאוד מסובך לתמחור, והפיתוח שלו מורכב אפילו יותר מאתר אינדקס.

מחירי אתר פורום בהתאמה אישית

 • חברה וותיקה ומנוסה – החל מ 15,000 ₪.
 • פריילנסר עם ניסיון – החל מ 10,000 ₪.

חשוב לדעת! אתר פורום חייב שיהיה בנוי בהתאמה אישית, ומיותר לציין שזה לא מלאכה לבונה אתרים מתחיל.

כיצד להחליט מבין כל המחירים שתקבלו עבור בניית האתר שלכם

אני מבין את התסכול, והרצון בין לקבל את התוצאה הטובה ביותר לבין מחיר הזול ביותר. ואני בטוח שתרצו לקבל את התמורה המקסימלית לכסף שתשקיעו.

כיצד לבחור את הבונה אתרים שלכם

לאחר שהבנתם את המחירים פחות או יותר בשוק, תראו את התקציב שלכם. וכך תחליטו לאיזה בונה אתרים אתם תפנו, תקבלו הצעת מחיר וכמובן תבחרו לפי הקליק שלכם עם הבונה/ת אתרים. לקבל יותר טיפים לבחירת בונה אתרים.

לסיכום

בניית אתר זה לא דבר זול ושווה את ההשקעה שתשקיעו בו. אתר אינטרנט יכול להפוך לנכס דיגיטלי מניב מאוד.

אם אתם מעדיפים לחסוך את המחיר הזה ולבנות אתר האתר לבד בעצמכם זה לגמרי אפשרי, ואולי הייתי אומר מומלץ (אם יש לכם קצת ידע טכני). כדי שתוכלו לבנות אתר וורדפרס מקצועי בעצמכם, הכנתי עבורכם מדריך למתחילים לגמרי בחינם שתוכלו לבנות אתר ברמה הכי גבוהה כמו אתר שאני הייתי בונה לכם.

לבנות את האתר בעצמכם לחצו על הקישור – מדריך בניית אתרי וורדפרס למתחילים.

אהבתם? שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp


מאמרים נוספים בנושא מדריכים בניית אתרים
במאמר הזה אני יפרט 10 כללים בסיסיים שצריך לשים עליהם דגש כשניגשים בתהליך בניית אתרים רספונסיביים. וגם נדבר על מה כדאי לשים הכי הרבה דגש.
באיזה פלטפורמה הכי טוב לבנות אתר אינטרנט בעברית? במאמר הזה נדבר על כמה פלטפורמות שמתאימות עבור בניית אתרים בעברית. אז אם אתם מתכננים לבנות אתר בעברית המאמר הזה הוא בשבילכם.
איזה אתר כדאי לי לבנות? במאמר הזה נסקור רעיונות לבניית אתר אינטרנט. בטוח שתמצאו כאן את הרעיון שידליק אתכם, ושיהיה גם שווה את ההשקעה.
יש לנו תהליך קבוע שכבר הוכיח את עצמו וככה אנו בסטודיו בונים את האתרים ללקוחות שלנו, התהליך מפרט מהתחלה ועד הסוף שיש לכם אתר אינטרנט מוגמר ועובד כמו שחלמתם, וכל זה קורה בעשרה שלבים ברורים.
רוצים אתר שמביא תוצאות?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
רוצה אתר כזה?