תחזוקת אתרים

אנו מציעים שירות תחזוקת אתרי וורדפרס, שמכסה הכל: מאחסון איכותי, ניהול דומיין ו-DNS, עד רישיון לתוספים מובילים ואבטחה מלאה. השאר את הטכנולוגיה בידיים שלנו והתמקד בעסק שלך.
תחזוקת אתרים

חבילת תחזוקת אתר וורדפרס

רוצים שנחזור אליכם לפרטים נוספים? השאירו לנו פרטים.

שירותי ניהול ותחזוקת אתרים

אנו בסטודיו מתמחים בכל הנושא של אתרי WordPress. לא לכולם יש את הזמן או היכולת לטפל באתר שלו, ולכן נעזרים בשירות זה של תחזוקת אתרים. אנו נדאג לאתר שלכם לכל מה שהוא צריך, החל משרת אחסון וחידושים לדומיין שלכם. וגם נטפל באתר בכל מקרה של תקלה ונדאג שתמיד האתר יהיה זמין אונליין ועובד בצורה תקינה. ובנוסף נאבטח את האתר מפני תקיפות ונדאג לגיבויים מידי יום למקרה שנצטרך.

מה כלול בשירותי תחזוקה וניהול

שירותי תחזוקת אתרים מתאימה בעיקר לבעלי עסקים או לאלו שיש להם אתר אינטרנט ואין להם את הזמן ו/או היכולת לטפל באתר שלהם. השירות מחולק לשנים, בחלק הראשון זה התחזוקה העיקרית השוטפת והחלק השני זה תחזוקה משתנה כגון הוספת תכנים וכדומה.

תחזוקה שוטפת לאתרים

כדי שהאתר יהיה באוויר צריך כמה דברים:

  1. דומיין – זה הכתובת של האתר לדוגמה exemple.co.il הדומיין מצביע אל המיקום של הקבצים של האתר שמאוחסנים בשרת. וכשנכנסים לדומיין הדפדפן פונה לשרת לבקש את הקבצים של האתר.
  2. שרת אחסון – בשרת מאוחסנים הקבצים של האתר, והשרת חייב להיות זמין אונליין. כאשר נכנסים לאתר אז הדפדפן טוען את הקבצים מהשרת.
  3. תוספים ותוכנות – יש המון תוכנות שהם עולות אקסטרה ויש כאלו בחינם. 

אלו הדברים המינימליים אותם אנו צריכים כדי שיהיה לנו אתר. מעבר לכך צריך גם לדאוג לאתר שהכל תקין ולבצע עדכונים מידי חודש, להגן מפני תקיפות ולשים לב למקרה שיש תקלה והאתר לא פועל.

התחזוקה השוטפת כוללת את כל הדברים האלו שצריך כדי שהאתר יעבוד תקין. ובמקרה של תקלה או תקיפה על האתר יהיה למי לפנות. אנו מציעים שירותי תחזוקה אלו ונהיה שם שהאתר שלכם יעבוד תקין.

שירותי העלאת תכנים

העלאת תוכן לאתר יכולה להיות הוספת מוצרים חדשים, הוספת תמונות ומדיה וגם הוספת עמודים ופוסטים חדשים. למי שאין את הזמן והיכולת להעלות תוכן חדש לאתר יכול להיעזר בשירותי העלאת תוכן.

ניתן להזמין בנק שעות במחיר מוזל יותר, כדי לבצע העלאת תוכן. 

שירותי עיצוב ופיתוח

אם אתם רוצים לבצע שינויים בעיצוב של האתר או להוסיף פונקציות חדשות באתר. אתם בדרך כלל תפנו לחברה שבונה לכם את האתר. אנו בסטודיו גם מספקים שירות של בניית אתרים לעסקים – בניית דפי נחיתה, בניית אתרי תדמית, בניית חנות דיגיטלית ועוד.

שירותי קידום אתרים

אנו בסטודיו מתמחים בשירותי קידום אתרים אורגני ותוכלו לקרוא יותר על כך בשירותים שלנו.שאלות בנושא תחזוקת אתרים

מה כלול בשירותי תחזוקת אתרים?

תחזוקת אתרים כוללת את עלויות התחזוקה השוטפת לכל הכלים הנדרשים, כגון: שרת אחסון, דומיין, תוספי פרמיום וכו'… וגם מענה במקרים של תקלות באתר. ובנוסף גם ניתן להזמין בנק שעות לעבודות נוספות מסוג עיצוב ופיתוח או העלאת תכנים לאתר.

המחירים הם דבר ראשון עבור העלויות השוטפות של האתר, וכוללים זמן לטיפולים בתקלות באתר. העלות עבור התחזוקה השוטפת נע בין 250 ל- 500 ₪ לחודש. 

והעלות הנוספת היא עבור בנק שעות לפיתוח ו/או עיצוב ו/או העלאת תכנים. בדרך כלל נותנים עד 20% הנחה ברכישת בנק שעות.

לא בכלל לא! אם יש לכם יכול טכנית בסיסית ויש לכם את הזמן לטפל באתר, אז תוכלו לעשות זאת לבדכם. אנו בסטודיו כשאנחנו מסיימים פרויקט אנו נותנים ללקוח הדרכה מלאה על האתר למקרה שירצה לתפעל את האתר בעצמו.

ניהול ותחזוקת אתרים מתאים בעיקר לבעלי עסקים שאין להם את הזמן והיכולת לטפל באתר. והם מעדיפים לשלם ולקבל ראש שקט בנוגע לאתר. וכמובן שהם מבינים את הערך של האתר שלהם ויודעים מה עלול לקרות במקרה שהאתר לא יעבוד.

כן בהחלט! גם אבטחת האתר היא חלק בסיסי מהתחזוקה השותפת, מאחר ואתר שלא מאובטח יכול לגרום להרבה נזקים ותקלות. ולחברה שמבצעת את התחזוקה זה אומר שעות עבודה נוספות.

לקוחות ממליצים

עשהאל דרייר
עשהאל דריירחברת קידום אתרים
קרא עוד
בונה אתרים בחסד עליון! בניתי עם מימון עשרות אתרים לאורך כמה שנים. הדיוק בביצוע, הקשב, הסבלנות והיצירתיות הם אלה שהופכים את מימון לבונה אתרים כ"כ מיוחד... אני ממליץ עליו בחום, מילה שלי.
אורי נחום
אורי נחוםלאנט מדיה
קרא עוד
אני מתעסק בתחום השיווק כבר לא מעט זמן ועבדתי עם הרבה ספקים, הרבה זמן לא עבדתי עם מישהו שעלה על כל הציפיות שלי בצורה כל כך גדולה תודה רבה על הכל ממני ומצוות לאנט מדיה.
רעותה
רעותהיועצת עסקית
קרא עוד
חיפשתי מישהו שאני יכולה לסמוך עליו ושאני מתחברת לטאצ׳ העיצובי שלו וכל זה ויותר היה מימון. קיבלתי אתר ייחודי, יפה ומושקע. קל לי להמשיך ולהעלות אליו עוד תכנים, מימון נותן מילה ועומד בה שזה חשוב מאד בשבילי.
מאיר ב
מאיר בEzCleanUp.com
קרא עוד
מימון עיצב מחדש את האתר שלנו והפך את האתר למהיר וידידותי למשתמש. מאז שהוא התחיל לעבוד על מסע פרסום שלנו כמעט הכפלנו את ההכנסה שלנו! הוא פשוט עושה פלאים והכל מגיע עם שירות מותאם אישית עם חוויה נעימה.
הקודם
הבא


רוצים אתר שמביא תוצאות?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
רוצה אתר כזה?