אודות

מימון בדוש בניית אתרי אינטרנט

מימון בדוש

UX/UI Designer
אני יודע להאזין טוב ואז לפעול על פי הצרכים של הלקוח, לספק עיצוב לוגו מצליח, עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט וקידום האתר – SEO. אני עובד יחד עם צוות מומחים שמספקים לי שירותים נוספים כדי להגשים לך את החלום, הניסיון והתשוקה הם הדלק בכדי לבצע את העבודה, אני מוכן לספק מגוון רחב של שירותי עיצוב ופיתוח אתרים.
I'm a DESIGNER

קצת עלי

נשוי ואבא לשני ילדים, מאז שאני ילד קטן אומנות וציור זה היה הכישרון הגדול שלי, אפילו עסקתי כמה שנים בציורי קיר, אפשר לראות באתר MBart ציורי קיר.

אחרי הצבא נמשכתי לתחום של שיווק ופרסום, ובעיקר שבה את ליבי שיהיה לי עסק אונליין, עם כל ההבטחות של הכנסה פסיבית בלי עבודה קשה, זה לא בדיוק עבד… אני מאמין שבדרך למקום ששווה להגיע אליו אין קיצורי דרך.

קריירת בניית אתרים

התחילה כשרציתי להקים 'עסק אינטרנטי' חנות בגדי ילדים, אז הלכתי לחברות גדולות כדי לקבל הצעה על בניית אתר ומיתוג לעסק החדש שאני רוצה להקים, וההצעות שקיבלתי היו גבוהות מאוד.

בתור התחלה זה היה נראה לי הרבה מאוד כסף להוציא רק על המיתוג ומכן להתחיל להוציא על הסחורה והשיווק ועשיתי חישוב וזה לא הדרך להרוויח כסף עבורי.

אז החלטתי שאני יכול לעשות את זה בעצמי, יש לי את הידע הבסיסי במחשבים ואני יודע להשתמש בפוטושופ זהו אני יכול להתחיל, ובאמת הצלחתי להקים אתר אינטרנט, אבל אחרי שהצלחתי להקים אתר יפה כבר שכחתי מהחנות בגדים שבשבילה עשיתי את הכל ופשוט התאהבתי בתחום הזה.

ומאז התחלתי לבנות אתרים לחברים ואז התחילו להגיע בעלי עסקים ומשם התגלגלתי ולמדתי והשתפרתי בבניית אתרים בעיצוב חווית משתמש וגם בקידום אתרים.

שיווק בשיטה מצליחה

בחרתי ללכת על שיווק בגוגל ואני מאוד מרוצה מההחלטה הזאת, מפני ששיווק בגוגל הרבה יותר ממיר ומביא תוצאות, מהסיבה הפשוטה בגוגל הלקוחות מחפשים אותך! 

אני אלוף בבניית אתרי אינטרנט בוורדפרס אני מכיר כמעט כל טריק ושטיק אני יודע איך האתר יכול להיות מהיר יותר, איפה להכניס את המילות מפתח, איזה גודל ומשקל התמונה צריכה להיות, וכיצד בונים אתר אינטרנט מקצועי שנראה יפה וממותג בטעם, והכי חשוב ה”חווית משתמש”.

האתר אינטרנט צריך לעזור לגולש למצוא את הפתרון שהוא מחפש! ולהכניס תוכן שיווקי בטעם טוב שירצו לקבל את השירות/מוצר/ניוזלטר שהאתר מציע לו.

הידע שרכשתי עזר לי להבין באמת, איך נראה משפך שיווקי אמיתי, איך נראה עץ אתר עם שורשים חזקים ואיך לקלוע בטעם של הלקוח שמבקש מיתוג.

יחד עם הניסיון והתשוקה שלי אני בטוח לקראת הפרויקט שלך, אני מצפה להזדמנות לעבוד איתך ולהיות חלק מהמותג שלך.

בברכה
מימון בדוש
Asset 1002
SKILLS
WordPress 93%
Elementor 95%
Code 70%
Adobe Photoshop 85%
Adobe Illustrator 80%
Adobe InDesign 70%
HOBBIES