אודות הסטודיובקצרה על הסטודיו שלנו

סטודיו מימון בדוש בנייה וקידום אתרים מספקים מענה מקיף לאתרי אינטרנט. השירותים שלנו מתאימים בעיקר לבעלי עסקים שמעוניינים לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש. ברשותנו צוות מקצועי שנותן מענה מקיף לאתרי אינטרנט. החל מעיצוב ובנייה מקצועית של אתרי WordPress, כתיבת תוכן שיווקית ומקצועית, וקידום האתר במנועי החיפוש בדרך האורגנית SEO וניהול קמפיין ממומן בגוגל, וגם שירותי ניהול ותחזוקת אתרים. בקיצור אנו נותנים מענה מקיף לאתרי אינטרנט, כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לדבר איתנו ואנו נבצע עבורכם את השירות הנדרש.

הצוות שלנו

מימון בדוש מייסד הסטודיו

מימון עוסק בבנייה וקידום אתרים מעל עשור, התחיל את הדרך בעיצוב ובניית אתרי וורדפרס, והמשיך לקידום ושיווק של עסקים. לאחר שהבין את הצורך להביא תנועה לאתרים של הלקוחות, כדי שהאתרים באמת יתנו מענה ויהיו שימושיים.

סטודיו מימון בדוש

הצוות הנהדר שלנו בסטודיו

יש לנו צוות מקצועי ביותר לכל שירות ושירות, החל מכותבי תוכן איכותיים, מנהלי קמפיינים ומנהלי SEO, מעצבים וגרפיקאים וגם ספקי קישורים איכותיים. ויחד אנו יודעים איך לייצר את הפרויקטים האיכותיים ביותר.

היתרונות

אצלנו בסטודיו שמים את הלקוחות בראש ובראשונה ותרגישו את זה כבר מהפגישה הראשונה. אלו 4 יתרונות בולטים בסטודיו שלנו:

איכות, איכות, איכות

האתרים שאנו מייצרים הם הכי איכותיים שאתם יכולים לקבל, אם זה מבחינה טכנית והמהירות של האתרים, ואם זה העיצוב והחווית משתמש, וגם תוכן איכותי.

שירות נהדר

אצלנו תקבלו שירות שלא תראו בשום מקום אחר. מענה מהיר וסבלני, הבנה של צורכי הלקוח והגדלת ראש בכל בקשה. תתקשרו כבר עכשיו ותרגישו את השירותיות.

מחירים משתלמים

המחירים שלנו עבור בנייה וקידום אתרים הם משתלמים, אומנם אנו לא מתחייבים למחיר הזול ביותר, אבל בייחס לתמורה אתם מקבלים מחיר משתלם במיוחד.

מילה זו מילה

אצלנו מילה זה מילה, אנו עומדים ביעדים שלנו תמיד בזמן, אם אמרנו שתקבלו דבר מסוים אז אתם תקבלו. אנו מזמינים אתכם לבדוק אותנו ולראות בעצמכם.

עם מי אנו עובדים

אנו בסטודיו עובדים בעיקר עם בעלי עסקים שרוצים לשווק את העסק שלהם במנועי החיפוש. אבל לא רק…
01

בעלי עסקים

בעלי עסקים הם עיקר הלקוחות שלנו, משום שהשירות שלנו הכי מתאים לבעלי עסקים. כל עסק צריך אתר אינטרנט כדי שיהיה קיים, בסופו של יום "עושים עליך גוגל…" תמיד.

02

סוכנויות פרסום

אנו עובדים מול סוכנויות פרסום, מקדמי אתרים, משווקים ועוד… שרוצים להקים אתר איכותי ללקוחות שלהם, ויודעים שאצלנו הם יקבלו מענה איכותי. 

03

סטרטאפים

גם סטרטאפים צריכים אתר אינטרנט, אנו עובדים מול סטרטאפים שצריכים אתר שמציג אותם בגאווה, וגם מספקים להם שירותי ניהול ותחזוקה. 

רוצים אתר שמביא תוצאות?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
רוצה אתר כזה?