מדריך בניית אתרים למתחיליםמעוניינים לבנות אתר אינטרנט בוורדפרס?

לפניכם שני אפשרויות א. לפנות לחברה או פריילנסר שיבנה את האתר שלכם. ב. לבנות את האתר בעצמכם.

הכנתי עבורכם מדריך שלם של בניית אתרים בוורדפרס למתחילים, למה דווקא וורדפרס? אני בונה אתרים בוורדפרס כבר משנת 2015 ועד היום, והמערכת הזאת לא מאכזבת בכלל, היא מאפשרת בנייה בקוד פתוח, זאת אומרת שתוכלו לבנות אתר עם כל אפשרות שרק תחלמו עליה, יש בה הכל.

בניית אתרים על פלטפורמת וורדפרס מאפשרת:

  • לוח בקרה לשליטה בכל האתר מאחורי הקלעים.
  • להקים בלוג בקלות, עם קטגוריות ותגיות.
  • להתקין תבניות לעיצוב האתר.
  • הכי שווה! 'אלמנטור' תוסף מדהים (גאווה ישראלית) שמאפשר לעצב את האתר ככול שעולה בדמיונכם ולא צריך לדעת כמעט שום קוד.
  • להוסיף חנות וירטואלית עם תוסף – WooCommerce המאפשרת את כל מה שצריך בחנות ורטואלית.
  • לייצר אתר אינדקס מקצועי.
  • להתקין תוסף בשם YOAST שעוזר לכם לקדם את האתר עבור מנועי החיפוש.
  • אפילו להוסיף אפליקציה לניהול האתר דרך הנייד שלכם.
  • ועוד המון אפשרויות שאפילו אני עדיין לא מכיר.

בקיצור זאת המערכת השווה ביותר לבניית אתרי אינטרנט, היא מתעדכנת מידי יום, והיתרון הגדול ביותר שאתרים בפלטפורמת וורדפרס הכי קל לקדם אותם קידום אורגני, והם מגיעים לתוצאות הטובות ביותר.

מיליוני אתרים שנבנו על ידי WordPress והמערכת הזאת גדלה מיום ליום, יש הרבה הצעות שוות לבנות את האתר בקלות על מערכות כגון WIX וכו' ומהניסיון שלי בתחום זה לא שווה, המון לקוחות פונים אלי כדי להעביר את האתר שלהם מWIX לWordPress ובסוף משלמים כפול, וגם צריכים להתחיל להתרגל למערכת החדשה של וורדפרס מהתחלה.

מדריך בניית אתרים בוורדפרס למתחילים

אוקי אז הגיע הזמן להתחיל לדבר על המדריך, הכנתי עבורכם מדריך שלם למתחילים בבניית אתר אינטרנט, אני אתן לכם כאן בחינם וללא שום התחייבות או הרשמה או שום דבר מדריך שלם שבאמת יעזור לכם לבנות אתר אינטרנט מדהים איכותי מהיר, והכי חשוב כמו שאתם חולמים שיראה.

במדריך הזה אני אלמד אתכם כיצד להתחיל מאפס, איפה להתחיל ואיזה תוספים הכי מומלצים עבורכם, חלקם יהיו בתשלום וחלקם חינמיים, במדריך הזה אתם תקבלו את הכלים הטובים ביותר, ואם יש חלק ששווה להשקיע בהם כסף, אז תשקיעו ואני מבטיח לכם שלא תתאכזבו, והיפך אם תחסכו עליהם תצטרכו לשלם יותר בסופו של דבר.

למי המדריך הזה מיועד?

המדריך בניית אתרים למתחילים מיועד לכל מי שרוצה להקים אתר אינטרנט לכל מטרה, אם זה אתר לעסק שלכם או בלוג או אפילו חנות וירטואלית (במקרה של חנות וירטואלית תצטרכו אחר כך להשלים עוד מידע על התוסף WooCommerce)

והמדריך מתאים גם עבור אלה שרוצים לפתח קריירה כבונה אתרים או כמקדמי אתרים, בשלב הראשוני המדריך הזה יחסוך לכם המון זמן שאני חקרתי ולמדתי וקניתי קורסים והכל, ותקבלו ידע שיעיף את הקריירה שלכם כבונה או מקדמי אתרים בשלב הראשוני.

מידע נוסף על המדריך בניית אתרים למתחילים

המדריך כולל 8 פרקים מאוד איכותיים והם כאן תמיד בחינם וללא שום התחייבות הרשמה או שום דבר אחר.

מדריך בניית אתר וורדפרס כולל אלמנטור פרו. מתאים למתחילים וגם למי שיש קצת ניסיון בבניית אתרים. בסרטון אני אלמד אתכם במשך שעתיים את כל הטריקים הכי טובים שלי.
פרק א במדריך בניית אתרים למתחילים של מימון בדוש. בפרק הזה נלמד איך רושמים דומיין בחברת BOX לאתר אינטרנט החדש שלכם.
פרק ב במדריך בניית אתרים למתחילים של מימון בדוש. בפרק הזה נלמד על בחירת שרת אחסון לאתר וורדפרס, כולל הסבר מדויק על התהליך.
פרק ג במדריך בניית אתרים למתחילים של מימון בדוש. בפרק הזה נעשה הכרות ראשונית עם הממשק של וורדפרס עם הסבר קצר על כל דבר ודבר...
פרק ד במדריך בניית אתרים למתחילים של מימון בדוש. בפרק הזה נלמד מהן הפעולות הראשונות בבניית אתר וורדפרס? ולמה כדאי לעשות זאת בהתחלה?
פרק ה במדריך בניית אתרים למתחילים של מימון בדוש. בפרק הזה נלמד להתקין אלמנטור וגם אלמנטור פרו ובאיזה תבנית כדאי להשתמש עם אלמנטור.
פרק ה במדריך בניית אתרים למתחילים של מימון בדוש. בפרק הזה נלמד איך משתמשים נכון בעורך של אלמנטור, וכיצד לעצב גלובלי את האתר.
פרק ו במדריך בניית אתרים למתחילים של מימון בדוש. בפרק הזה נלמד איך לעצב את התבנית של האתר באמצעות בונה התבנית של אלמנטור.
פרק ח במדריך בניית אתרים למתחילים של מימון בדוש. בפרק הזה נלמד איך לעצב דף בית באמצעות העורך של אלמנטור, ואלו עקרונות חשובים לעיצוב דף בית.
רוצים אתר שמביא תוצאות?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
רוצה אתר כזה?