שאלות נפוצותלפניכם שאלות נפוצות שאנו מקבלים מהלקוחות שלנו, שאלות בנושא בנייה וקידום אתרים. אולי השאלה שאתם מחפשים נמצאת כאן ברשימת השאלות.

כיצד אני יכול לשפר את מיקום האתר שלי בגוגל?

לשיפור מיקום האתר בגוגל, חשוב להתמקד באופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO). זה כולל מחקר מילות מפתח יעיל, שיפור מהירות האתר, יצירת תוכן איכותי ורלוונטי, בניית פרופיל קישורים איכותי ועוד כמה פעולות שתוכלו לקרוא יותר עליהם במאמרים למטה. בסטודיו שלנו, אנו מספקים שירותי קידום אתרים אורגני SEO מקצועיים המותאמים לצרכים הייחודיים של כל לקוח.

לקידום אתר בגוגל יש מספר פרמטרים מכריעים:

  1. אופטימיזציה של תוכן האתר עבור מילות מפתח רלוונטיות.
  2. איכות וכמות הקישורים הנכנסים מאתרים אחרים.
  3. מהירות טעינת האתר.
  4. אופטימיזציה לנייד.
  5. הנגישות של האתר לגולשים ולמנועי החיפוש.
  6. הכי חשוב! השקעה בתוכן איכותי ומקורי שישפר את חוויית המשתמש ויעודד שיתוף.

אנו מספקים מענה מקיף לאתרי אינטרנט. החל מעיצוב של האתר, וגם בנייה של האתר בפלטפורמת WordPress. ולאחר שיש אתר איכותי שבנוי טוב עם חווית משתמש אנו גם נעזור בניהול ותחזוקה שוטפת של האתר. וזה לא הכל, עכשיו צריך להתחיל להרוויח מהאתר ולהזרים תנועה לאתר, אנו כאן גם לקדם ולפרסם אתר האתר במנועי החיפוש. 

בהחלט! שירותי בנייה וקידום אתרים זה אחד הדרכים היעילות לקדם את העסק אונליין. מאחר והשירות שלנו נותן מענה במנועי החיפוש, וכשהלקוחות הפוטנציאלים של העסק מחפשים את אותו שירות בגוגל. הם ימצאו את אתר אינטרנט איכותי ביותר שמסביר להם בדיוק מה הם הולכים לקבל, ויהיה להם פרטי יצירת קשר. ומה יותר טוב מלקוח כזה?

כדי למדוד את הצלחת קידום האתר שלכם צריך לבדוק את הדברים הבאים: כמות הגולשים באתר גדלה? מה הם מקורות התנועה לאתר? כמה זמן השהייה באתר? אתם רואים התקדמות בדירוג האתר במנועי חיפוש למילות מפתח נבחרות?

אבל הכי חשוב, אם אתם מרגישים שיפור בעסק זה סימן שאתם בדרך טובה בקידום האתר שלכם.

כלים כמו Google Analytics ו-Google Search Console מספקים מידע רב ערך המאפשר למטפל באתר להבין את הישגי האופטימיזציה ולבצע שינויים כנדרש.

אצלנו בסטודיו מפיקים דוחות מלאים למעקב אחר התקדמות האתר, מקבלים דוח שבועי על דירוג המילות מפתח, ודו״ח חודשי שמפרט הכל.

קידום אורגני מתייחס לשיפור החשיפה של האתר בתוצאות החיפוש הטבעיות של מנועי החיפוש דרך אופטימיזציה ושיפור תוכן האתר, ללא תשלום ישיר לגוגל או למנועי חיפוש אחרים. התהליך דורש זמן ומאמץ אך מביא לתוצאות ארוכות טווח.

קידום ממומן, לעומת זאת, הוא תהליך שבו האתר מקבל חשיפה מיידית בראש דף תוצאות החיפוש או במקומות נבחרים אחרים, בתמורה לתשלום. קידום ממומן מאפשר שליטה גדולה יותר על קהל היעד והזמן בו הפרסום יוצג, אך עלותו גבוהה יותר ותוצאותיו נעלמות ברגע שהפרסום מפסיק.

לשיפור חוויית המשתמש באתר, חשוב להתמקד במספר מרכיבים עיקריים: עיצוב אינטואיטיבי ונגיש, זמני טעינה מהירים, תוכן איכותי ורלוונטי, ניווט פשוט וברור, ואופטימיזציה לכל המכשירים. מומלץ לבצע בדיקות משתמש ולאסוף משובים כדי להבין את הצרכים וההעדפות של הגולשים ולפעול לשיפור תמידי.

קרא עוד איך לעצב אתר אינטרנט ולשפר את חווית המשתמש

לבדיקת ומדידת מהירות האתר, ניתן להשתמש בכלים כמו Google PageSpeed Insights, GTmetrix, וWebPageTest. כלים אלו מספקים ניתוח מפורט של זמן הטעינה של האתר והמלצות לשיפור. חשוב לשים לב לגורמים שמשפיעים על מהירות האתר כמו גודל התמונות, שימוש ב-JavaScript ו-CSS, וזמני תגובה של השרת, ולעבוד לפי ההמלצות כדי לשפר את המהירות.

אצלנו בסטודיו אנחנו בודקים את האתר בPageSpeed של גוגל (שהוא הכי קשוח) והתוצאות שלנו תמיד טובות, כמו בדוגמה למטה.

מהירות טעינת האתר דוגמה של מהירות טעינת האתר טל קלין (אחד מהלקוחות שלנו בסטודיו).

אם האתר שלכם לא נראה ככה, אנו מזמינים אתכם לקרוא על השירות שלנו שיפור מהירות האתר.

בסטודיו של מימון בדוש, אנו פועלים לפי תהליך מקצועי ומדויק שמתחיל בהבנה מעמיקה של הצרכים והמטרות של הלקוח. אנו ממשיכים בתכנון מפורט של האתר, עיצובו ופיתוחו, תוך שימת דגש על חוויית משתמש מעולה ואופטימיזציה למנועי חיפוש. התהליך כולל בדיקות ותיקונים עד להשקה הסופית של האתר.

אנו מציעים מחירים מאוד אטרקטיביים של בניית אתרים מעוצבים בהתאמה אישית. המחיר לבניית אתרי תדמית מתחיל ב- 6,000 ₪.

בכלל לא! המחירים שלנו הם מאוד אטרקטיביים ביחס לתמורה שאתם מקבלים. יש טווח גדול מאוד של מחירים ותחרות מאוד גדולה. אנחנו לא רוצים לתת מחירים זולים ולתת תמורה זולה! רוב האנשים לא באמת מבינים מה זה אתר אינטרנט ומה הוא כולל, ונדמה להם שאין הבדל בין סוגים שונים של אתרים ורמת המקצועיות של הבונה והמקדם אתרים השונים. אם אתם רוצים לקבל תמורה שווה לכסף שלכם אתם בהחלט במקום הנכון.

רוצים אתר שמביא תוצאות?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
רוצה אתר כזה?