שאלות נפוצות

separator

לפניכם שאלות נפוצות שאנו מקבלים מהלקוחות שלנו, שאלות בנושא בנייה וקידום אתרים. אולי השאלה שאתם מחפשים נמצאת כאן ברשימת השאלות.

בהחלט! שירותי בנייה וקידום אתרים זה אחד הדרכים היעילות לקדם את העסק אונליין. מאחר והשירות שלנו נותן מענה במנועי החיפוש, וכשהלקוחות הפוטנציאלים של העסק מחפשים את אותו שירות בגוגל. הם ימצאו את אתר אינטרנט איכותי ביותר שמסביר להם בדיוק מה הם הולכים לקבל, ויהיה להם פרטי יצירת קשר. ומה יותר טוב מלקוח כזה?

אנו מספקים מענה מקיף לאתרי אינטרנט. החל מעיצוב של האתר (ראה עיצוב אתרים), וגם בנייה של האתר בפלטפורמת WordPress (ראה בניית אתרים). ולאחר שיש אתר איכותי שבנוי טוב עם חווית משתמש אנו גם נעזור בניהול ותחזוקה שוטפת של האתר (ראה תחזוקת אתרים). וזה לא הכל, עכשיו צריך להתחיל להרוויח מהאתר ולהזרים תנועה לאתר, אנו כאן גם לקדם ולפרסם אתר האתר במנועי החיפוש (ראה קידום אתרים). 

בכלל לא! המחירים שלנו הם מאוד אטרקטיביים ביחס לתמורה שאתם מקבלים. יש טווח גדול מאוד של מחירים ותחרות מאוד גדולה. אנחנו לא רוצים לתת מחירים זולים ולתת תמורה זולה! רוב האנשים לא באמת מבינים מה זה אתר אינטרנט ומה הוא כולל, ונדמה להם שאין הבדל בין סוגים שונים של אתרים ורמת המקצועיות של הבונה והמקדם אתרים השונים. אם אתם רוצים לקבל תמורה שווה לכסף שלכם אתם בהחלט במקום הנכון.

אנחנו מעדיפים לא לתת את המחירים כאן באתר, אבל אנחנו יכולים להגיד לכם שהמחיר שלנו לבניית אתרי תדמית סטנדרטי מתחיל ב- 6,000 ₪.

מימון בדוש
בוא נדבר על הפרויקט שלך

תיאום שיחה עם מימון