קידום אתרים במנועי החיפוש

קידום אתרים לעסקים והגדלת החשיפה לאתר במנועי החיפוש, שירותי SEO מתקדמים.

קידום אתרים

שירותי קידום אתרים SEO

בסטודיו שלנו מתמחים בקידום אתרים אורגני הנקרא SEO. אנו עובדים עם עסקים רבים שרוצים לקדם את העסק שלהם אונליין ולהגדיל את כמות הפניות והלקוחות כמובן. נדאג לאתר שלכם מ- א' עד ת', נעצב ונבנה לכם אתר מקצועי, נזין תוכן באתר, נעלה מאמרים לקידום האתר מידי חודש, נשיג קישורים מאתרים אחרים ונדאג לתחזוקה שוטפת. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להתעסק בעבודה שלכם ולקבל את הפניות שיגיעו מהאתר.

תוצאות מהשטח

דירוג של אתרים שאנו מקדמים, אלו רק התוצאות האורגניות.

לוגו לקוח (1)
תוצאות בעמוד ה- 1
כניסות לאתר חודשית
8,500
POWER
תוצאות בעמוד ה- 1
כניסות לאתר חודשית
4,000
לוגו לקוח (3)
תוצאות בעמוד ה- 1
כניסות לאתר חודשית
5,000
לוגו לקוח (2)
תוצאות בעמוד ה- 1
כניסות לאתר חודשית
2,100
לוגו לקוח
תוצאות בעמוד ה- 1
כניסות לאתר חודשית
2,000
MBART
תוצאות בעמוד ה- 1
כניסות לאתר חודשית
1,500
תפילין ישראל
תוצאות בעמוד ה- 1
כניסות לאתר חודשית
7,000
שולחנות שוק
תוצאות בעמוד ה- 1
כניסות לאתר חודשית
2,500
היהלום
תוצאות בעמוד ה- 1
כניסות לאתר חודשית
500
SUN4U
תוצאות בעמוד ה- 1
כניסות לאתר חודשית
2,500

לקוחות ממליצים

אנו שומרים על 100% לקוחות מרוצים וממליצים, תשמעו מה הלקוחות אמרו לנו לאחר התהליך של הקידום.

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

תהליך קידום אתרים איתנו

separator

התהליך שלנו בשירותי קידום אתרים הוא מאוד פשוט ומסודר. כל מה שצריך זה להבין יחד אתכם איך אנחנו הולכים לקדם את האתר, ואז אנחנו מכינים תוכנית ויעדים. הקידום הוא שירות חודשי לאחר שהאתר מוכן אנו מידי חודש נמשיך לקדם את האתר. אלו השלבים לקידום האתר שלכם:

01
מתאמים שיחה עם מימון

שיחה של 15 דק' ונבין האם השירות הזה מתאים לכם.

02
נפגשים לאפיון ואסטרטגיה

לאחר שתאשרו את ההצעת מחיר נקבע פגישה מסודרת.

03
מחקר שוק ומתחרים

מחקר שיעזור לנו לבנות את האסטרטגיה והמבנה של האתר.

04
מקימים את האתר

בונים אתר חדש או מחדשים את האתר (במידת הצורך).

05
מאשרים את האתר

האתר יעבור אליכם לשני סבבי תיקונים עד לאישור.

06
מעלים תוכן ומדיה

נעלה את כל התוכן והמדיה לאתר שיהיה מוכן להפעלה.

07
משגרים לאוויר

לאחר שהכל מוכן נשגר את האתר לאוויר ונכיר אותו לגוגל.

08
מקימים קמפיין ממומן

מתחילים עם קמפיין PPC בגוגל כדי להתחיל לקבל טלפונים.

09
תהליך קידום אורגני

תכנים, קישורים ואופטימיזציה לאתר כדי להעלות בדירוגים.

10
נהנים מהקצב

מידי חודש תקבלו דוח על קצב גדילת האתר, ונהנים מהפירות.

חשוב לדעת! אין שום התחייבות מצידכם... תוכלו לצאת בכל שלב.
מימון בדוש
בוא נדבר על הפרויקט שלך

תיאום שיחה עם מימון

קידום אורגני או ממומן

separator

יש שני דרכים לקדם את האתר בגוגל, ולהופיע במקומות הגבוהים על הביטויים (מילות מפתח) שאנחנו בוחרים, והם: קידום ממומן אלו התוצאות הראשונות שמסומנות במילה 'מודעה'. ומתחתיהן אלו התוצאות האורגניות של גוגל, כדאי לקדם את האתר בשני הדרכים, וכך מקבלים שפע אדיר של פניות.

תצוגת התוצאות של גוגל

אלו התוצאות הראשונות המסומנות במילה מודעה.

אנחנו משלמים כסף לגוגל והוא נותן לנו להופיע על הביטויים שאנחנו מבקשים, ולקידום בדרך זו יש הרבה יתרונות וגם חסרונות כמו בכל דבר, אבל היתרון המשמעותי של קידום ממומן זה שאפשר להגיע לתוצאות במהירות. לקרוא יותר על קידום ממומן.

אלו התוצאות הטבעיות של מנועי החיפוש, ומופיעות מתחת למודעות.

אחרי שגוגל הבין על מה האתר שלנו מדבר הוא מתחיל לתת לו להופיע בתוצאות החיפוש. וכך האלגוריתם של גוגל בוחן את האתר, אם הגולשים מרוצים מהאתר גוגל ימשיך להעלות את האתר עד למקום הגבוה ביותר. לקרוא יותר על קידום אורגני.

הדגשים שלנו לקידום אתרים

קידום אתרים

יש המון פעולות שחשוב לשים עליהם דגש בקידום אתרים. וישנם כמה פעולות שמהניסיון שלנו באמת מביאים תוצאות טובות, והם:

דגש על חווית משתמש

אצלנו חושבים על חווית המשתמש באתר, מתכננים היטב את התהליך שהגולש עובר באתר ומובילים אותו בקלות לעשות את הפעולה שאותה בעלי האתר רוצים, כגון: לרכוש או ליצור קשר ועוד.

מהירות טעינת האתר

בקידום אתרים המהירות היא שם המשחק, אצלנו בסטודיו מתמחים בשיפור מהירות לאתרי אינטרנט. אנו יודעים איך לבנות את האתר במשקל הנמוך ביותר ולשפר את טעינת האתר למקסימום.

אופטימיזציה למנועי החיפוש

אנו חושבים על מנועי החיפוש, צריך להבין שמדובר בכל זאת בסוג של רובוט שיודע לסרוק אתרים. אנו יודעים איך להגיש את האתר למנועי החיפוש יבין בדיוק על מה האתר מדבר.

חקר שוק מעמיק

כשניגשים לפרויקט חדש אנו מסתכלים וחוקרים את האתרים המצליחים בתחום רואים את הנקודות שלהם, ולוקחים נתונים מעוד כמה אתרים מצליחים, ועושים מהם אתר חדש טוב יותר.

התוכן הוא ה'מלך'

כדי שבאמת נקבל תוצאות טובות במנועי החיפוש צריך להבין דבר אחד פשוט "התוכן הוא המלך". אנו משקיעים המון ביצירת תוכן איכותי מידי חודש לאתרים שאנו מקדמים.

בניית פרופיל קישורים

לאחר שהכל מוכן ובנוי כמו שצריך, אז מוסיפים את ה"תוספי תזונה" והם הקישורים. אנו מפרסמים כתבות באתרים אחרים ומוציאים מהם קישורים לאתר של הלקוח וזה עוזר פלאים לקידום.

קידום אתרים לעסקים

separator

השירות של קידום אתרים הוא מתאים בעיקר לעסקים, מאחר והעסקים צריכים לקוחות חדשים, ולכן ההשקעה בקידום ופרסום האתר של העסק תהיה שווה את ההשקעה. אנו ב- סטודיו מימון בדוש בנייה וקידום אתרים מספקים שירותי קידום מתקדמים ביותר לעסקים רבים. וכולם ב- 100% מרוצים וממשיכים איתנו לאורך שנים ארוכות. אז אם אתם מחפשים את החברה שתקדם לכם את האתר, אתם בהחלט במקום הנכון! תצרו איתנו קשר כבר עכשיו ונדבר על הכל כולל מחירים.

שאלות בנושא קידום אתרים

בהחלט כן! קידום אתרים היא הדרך היעילה ביותר להביא לקוחות וטלפונים בצורה עקבית לעסק שלכם. והסיבה היא פשוטה – מה הדבר הראשון שאתם עושים כשאתם מחפשים שירות מסוים? נכון… מחפשים בגוגל.

ומה יותר טוב מלקוח שחיפש את השירות שאתם מציעים וראה את האתר המרשים שלכם, ומגיע אליכם לאחר שהתרשם מהעסק שלכם.

הכל תלוי בתקציב פרסום שלכם, בכמה פניות אתם רוצים לקבל, ומה הכי מתאים לעסק שלכם. כמובן שיש טווח מחירים וגם מחירון מסודר לכל שירות שאנו מספקים, כדי לקבל הצעת מחיר התקשרו כבר עכשיו.

קידום האתר צריך להיות משולב בשני דרכים קידום ממומן שנותן את התוצאות לטווח הקצר, כלומר שמיום הפעלת הקמפיין כבר תתחילו לקבל פניות. וקידום אורגני שנותן תוצאות לטווח הרחוק, אך התוצאות בקידום אורגני הרבה יותר איכותיות וגם בכמויות גבוהות יותר. השילוב של קידום אורגני וממומן יביא לכם את התוצאה הטובה ביותר.

לשני הדרכים יש יתרונות וחסרונות, בקידום אורגני משקיעים הרבה יותר אנרגיה ומקבלים תוצאות רק לאחר זמן ממושך. וקידום ממומן יביא לכם את התוצאות מהרגע שתפעילו את הקמפיין, אבל אתם תשלמו הרבה יותר על הקליקים ולא יהיה לכם משהו יציב ובטוח כמו האורגני.

אנו ממליצים על הקידום האורגני, והכי טוב זה לשלב בין שניהם כדי לקבל תוצאות כבר מההתחלה.

כדי שנוכל להתחיל לקדם אתר בגוגל קודם כל צריך לבנות אתר, למידע נוסף על בניית אתרים חפשו אצלנו בשירותים הנוספים. ולאחר מכן לעשות חקר שוק ומתחרים, ואז להכין אסטרטגיה שנפעל לפיה כל מהלך הקידום.

מימון בדוש
בוא נדבר על הפרויקט שלך

תיאום שיחה עם מימון

מימון בדוש

כמה מילים על מימון

היי 🙂 אני מימון בדוש, בנייה וקידום אתרים זה העסק שלי מעל לעשור. בניתי וקידמתי מאות אתרים אל התוצאות הראשונות של גוגל, ועזרתי לבעלי עסקים קטנים ובינוניים להרים את העסק שלהם, ולהגיע לשפע של לקוחות חדשים.

בסטודיו שלנו מאוד נלהבים ונהנים לבנות ולקדם אתרי אינטרנט. את הלקוחות שלנו אנו מציבים בראש ובראשונה, מהמפגש הראשוני ועד קו הסיום. ההתייחסות האישית, השירות והאיכות עושים את ההבדל. אני מצפה להזדמנות לעבוד איתך ולהיות חלק מהמותג שלך.

מדריכים ומידע מקצועי

separator

אזור זה מתאים למי שמחפש מידע מקצועי ומדריכים בנושא קידום אתרים. יש כאן מאמרים ומדריכים נהדרים של מימון בדוש שיעזרו לכם לקדם את האתר שלכם במנועי החיפוש. והכל תוכלו לעשות בעצמכם.