למה כדאי לך לעצב את האתר באלמנטור

למה כדאי לעצב אתרים באלמנטור

יש המון פלטפורמות לעיצוב ובניית אתרים, WIX – Shopify – WordPress – Webflow – וזה רק מתחיל… למה כדאי לכם לעצב את האתר באלמנטור? והאם זה מתאים גם למי שרק מתחיל?

אני מימון מעצב בונה ומקדם אתרים… והיום אני יסביר לכם למה כדאי להשתמש באלמנטור?

אבל דבר ראשון אני יסביר בקצרה על אלמנטור:

אלמנטור זה תוסף לאתרי וורדפרס, ששינה את כל חוקי העיצוב של אתרי וורדפרס, בעבר היה צריך לבחור את התבנית שהכי מתאימה למראה שאתם מחפשים ומעצבים איתה לפי מה שהתבנית מאפשרת לעצב, זה היה מאוד מוגבל, לעצב את דפי הבלוג זה היה סיוט, היה צריך לייצר תבנית בת לתבנית שבחרת ולקודד את העיצוב שאנחנו רוצים, וזה רק חלק מהקשיים שהיו באתרי וורדפרס.

עד שהגיע אלמנטור למשחק…

באמצעות אלמנטור ניתן לעצב כל דבר באתר, ולגמרי לפי הטעם והמבנה שאתם מחפשים, ולא צריך לדעת שום קוד, הכל ב- drag and drop פשוט לגרור ולעצב.

דוגמאות של אתרים שמעוצבים באלמנטור

אלו אתרים שבניתי ועיצבתי באמצעות אלמנטור

מה היתרונות הכי בולטים לעיצוב באלמנטור

  1. אלמנטור מאפשר לכם להשתמש באתרי וורדפרס.
    • בוורדפרס אפשר לבנות כל דבר שאתם חולמים עליו. אם זה חנות וירטואלית מעולה, אתרי אינדקס, ובעיקר וורדפרס ידועה כפלטפורמה להקמת בלוג.
    • אתרי וורדפרס ניתנים לקידום אורגני ומגיעים לתוצאות הכי טובות, ויש המון תוספים שעוזרים לכם לקדם את האתר בצורה מקצועית.
    • יש המון תוספים שעוזרים לכם להשיג את המטרה שלכם מהאתר, כמו אלמנטור שהוא תוסף שעוזר לכם לעצב את האתר.
  2. אפשר לעצב את מבנה התבנית שזה היתרונות הכי בולט לפי דעתי, אתם יכולים לעצב כיצד יראה כל פוסט שאתם מעלים לאתר, לעצב את מבנה העמודים, לעצב את ההדר והפוטר לגמרי בהתאמה אישית.
  3. אפשר לעשות דברים מדהימים, אנימציות, מעברים וכל מה שאתם חולמים עליו.
  4. אלמנטור מתקדמת בצעדי ענק, כל גרסה חדשה מביאה איתה המון אפשרויות שרק היינו חולמים עליהם.

האם אתרי וורדפרס לא באמת טובים?

אני שומע המון מעצבי אתרים שמדברים על אתרי וורדפרס שאי אפשר לעצב אותם לגמרי בהתאמה אישית, או שהאתרי וורדפרס נטענים בצורה איטית מאוד, ועוד הרבה טענות כאילו.

אז אני אומר לכם שזה שטויות, אפשר אם בונים נכון את האתר, לקבל אתר לגמרי בעיצוב בהתאמה אישית, וגם מהיר הרבה יותר משאר הפלטפורמות.

זה כל כך קל להשתמש בעורך של אלמנטור, אתם עורכים את האתר בעורך חזותי שזה אומר שאתם רואים את מה שאתם מעצבים, לעומת פעם שהיה צריך לעצב את הדף בחלק האחורי שלו, לשמור ואז לטעון ולראות את השינויים שעשיתם.

אז אם אתם רוצים להגיע לתוצאות מדהימות בין אם אתם בונים אתר לעצמכם, או רוצים לעשות בבניית אתרים ללקוחות, תנסו את המערכת הזאת ולא תאמינו כמה קל ופשוט היום לעצב אתר כמו שאתם חולמים.

יש גרסה חינמית לאתר, אבל בגרסה החינמית לא ניתן לעצב את התבנית והיא אפשר להשתמש בהרבה ויגטים מאוד חשובים… אם אתם כבר סגורים על האתר שלכם, תקימו אתר וורדפרס ורכשו את הגרסת פרו של אלמנטור, ותתחילו לעבוד.

כדי לדעת יותר על אלמנטור לחצו על הקישור: https://elementor.com/?ref=16216

אם אתם רוצים לקבל מדריך שיעזור לכם להקים אתר וורדפרס ולעצב אותו באלמנטור, הכנתי באתר שלי מדריך שיעזור לכם מאוד לגמרי בחינם אפילו לא צריך להכניס מייל, מדריך בניית אתרים למתחילים.

שיהיה לכם בהצלחה

מימון בדוש‬‎
מימון בדוש‬‎
אני מתעסק בבניית אתרי אינטרנט, מיתוג ושיווק לעסקים למעלה מחמש שנים, בניתי עשרות אתרי אינטרנט, קידמתי אתרים אל התוצאות הראשונות של גוגל, ועזרתי לבעלי עסקים קטנים ובינוניים להרים את העסק שלהם, ולהגיע לשפע כלכלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הרשמה לניוזלטר
רוצה ללמוד עוד על וורדפרס עיצוב בנייה וקידום?

אני מזמין אותך להירשם לניוזלטר שלי ולקבל אימייל מידי שבוע עם תוכן מאוד רלוונטי, תוכן איכותי שיכול לעזור לך, אני לא דוחף פרסומות או קורסים לא רלוונטיים, רק מידע מקצועי.

מימון בדוש
מאמרים נוספים באותו נושא
מאמרים נוספים מומלצים עבורך