רעיונות לבניית אתר אינטרנט / בלוג / חנות וירטואלית

איזה אתר כדאי לי לבנות? במאמר הזה נסקור רעיונות לבניית אתר אינטרנט. בטוח שתמצאו כאן את הרעיון שידליק אתכם, ושיהיה גם שווה את ההשקעה.


אתר אינטרנט יכול להיות מקור הכנסה נוספת, אבל אתם ללא כיוון! אנחנו נסקור את סוגי האתרים לפי נישות וניתן כאן רעיונות לכל נישה. אם אתם מחפשים אתר שיהיה מקור הכנסה נוספת, או אתר שאתם רוצים לבנות ולקדם בשביל התשוקה שלכם.

המטרה לשמה אתם רוצים לבנות אתר

נתחיל בלעשות סדר בראש… מה המטרה שאתם רוצים לבנות אתר אינטרנט, ואתם מוכנים להשקיע בו.

רוצים אתר אינטרנט כדי שיהיה מקור הכנסה נוספת!

בשורה התחתונה כולנו רוצים להרוויח יותר כסף בזכות האתר, גם אם זה מגיע ממקום של תשוקה טהורה. ולכן תמיד ניקח בחשבון איזה רווח יכול להיות לנו מהאתר שנבנה. אלו דרכים יש להרוויח כסף מהאתר האינטרנט שלנו?

חמישה דרכים להרוויח כסף מאתר אינטרנט והם:

 1. שיווק שותפים
 2. מכירת לידים
 3. חנות וירטואלית
 4. פרסומות
 5. ולעשות אקזיט

יש לי סרטון שלם שאני מדבר על הנושא הזה תוכלו לראות בקישור – איך להרוויח כסף באינטרנט.

אז איזה מהרעיונות כאן מתאים לכם כדי להרוויח מהאתר, אני אישית מאוד אוהב להרוויח משיווק שותפים. כי זה ממש נחשב להכנסה פסיבית, לא צריך לעשות כלום חוץ מלקדם את האתר.

לשלב את התשוקה ברעיון של בניית האתר

הכי חשוב שיהיה לנו כיף לבנות את האתר שלנו, אם זה לא יהיה כיף לא נתמיד ולא נקבל את התוצאה שרצינו. בדרך כלל זה ככה! לפעמים שווה לבנות אתר שיש לו פוטנציאל גם אם זה לא הקריאה האלוהית שלנו.

אבל אם יש לנו בחירה אז נבחר בנושא שאנחנו מתחברים אליו.

רעיונות לבניית אתר אינטרנט

עכשיו נציג רשימה ארוכה של רעיונות, ונסדר אותם לפי סוגי האתר. למשל בלוג חנות וכו'.

רעיונות לבניית אתר

10 רעיונות לבלוגים

אתר בלוג יכול להתאים לכל אחד, ובעיקר לשלב תשוקה וסיפוק. ואם זה יהיה בלוג מוצלח גם תוכלו להרוויח ממנו כסף. בלוג יכול להיות על כל נושא אפשרי… אם אתם אוהבים את כדור הארץ תוכלו לעשות בלוג על עולם ירוק, ואם אתם בקטע של ספורט אז לא חסר נושאים.

1. בלוג על ספורט ותזונה

אם אתם בקטע של ספורט אפילו אם אתם לא מר הארץ בפיתוח גוף, וגם אם רק עכשיו נכנסתם לתחום הזה. זה תחום שווה מאוד לכתוב עליו כי יש לו המון ביקוש, תוכלו להיחשף לקהל גדול מאוד של קוראים.

2. בלוג גיימינג

לכל נער וגבר יש תשוקה עזה מאוד למשחקי וידאו, במיוחד לאלו שיכולים לבנות אתר אינטרנט. וגם יש נשים שאוהבות משחקי וידאו, שזה סקסי בטירוף!!! בתחום הזה גם יש המון קוראים במיוחד אם זה יהיה אתר בינלאומי. אבל התחרות בזה היא עצומה. וייקח זמן עד שתראו תוצאות.

3. בלוג בישול ומתכונים

זה בלוג שיכול להיות שווה המון כסף אם תעשו אותו נכון ותשקיעו בו הרבה אנרגיה. תוכלו להרוויח המון כסף משיווק שותפים, תשווקו מוצרי מטבח מאמזון שאתם ממליצים עליהם ויחטפו אותם (רק אם יאהבו את המתכונים שלכם!).

4. בלוג אנרגיה ירוקה

לאלו שאכפת להם יותר מכל השאר ויש להם את היכולת. אולי תצליחו להשפיע יותר על החברה הישראלית ואפילו הבינלאומית, ותחדירו את נושא האנרגיה הירוקה בעולם. ובטוח שבסוף תמצאו גם דרך להרוויח מהאתר הזה.

5. בלוג עשה זאת בעצמך

לכל האנדי-מנים זה הזמן לעזור לשאר הגולשים באינטרנט. הרבה אנשים פשוט נהנים לעשות דברים בעצמם וזה לא תמיד ממקום של "לחסוך כסף". אין יותר סיפוק מלשבת תחת פרגולה שבניתי בעצמי, כל עוד היא לא נופלת! יש לכם ידע בבנייה ושיפוצים… תעשו על זה בלוג, יש לזה אלפי חיפושים בחודש, ואולי תצליחו לבנות בלוג גם כמות של קוראים מכובד בהחלט. ותחשבו על כלי העבודה שתוכלו למכור בשיווק שותפים או בעצמכם $$$.

6. בלוג התפתחות אישית

זה נושא שכולם מתעניינים בו, אני מתאר לעצמי שיש כאן קונפליקט גדול של "מי אני שאתן מוטיבציה לאחרים". אבל אם לא ננסה לא נדע לעולם. זה נושא שיכול לתת סיפוק אדיר ללב ולנשמה, אז אם אתם בעלי לב גדול מאוד לכו על זה.

7. בלוג טיולים – Traveling

המאמר הזה נכתב בתקופה שקצת אחרי הקורונה, אבל זה נושא שתמיד מעניין. וקוראים כל מאמר מילה במילה, כי כולם רוצים להשקיע בטיול הכי שווה, ולהיות במקומות הכי מטורפים. וזה בהחלט חיים של לייבסטייל לטייל בעולם לעשות בלוגינג על זה.

8. בלוג בנושא דת

לא חייב להיות חרדי ושומר שבת כדי להתעניין בדת שלנו, (אני מדבר על יהדות אבל תיקחו את לכל דת ששייכת לכם). ואם יש לכם תשוקה לסיפורי התנ"ך, מעניין אתכם מה עבר העם שלנו בהיסטוריה תכתבו על זה. והכי חשוב תביאו את עצמכם ואת הדעה האישית שלכם. כי אם זה רק להעביר את הדעות הקודמות זה לא מעניין ויש כבר מקורות אחרים לזה.

9. בלוג מדיטציות ויוגה

אם אתם אנשים שמחוברים לנפש שלהם, אין פה הרבה מה להעריך. פשוט אם זה מרגיש לכם נכון תעשו את זה, אנחנו נמצאים בתקופה שבא הנושא הזה רק מתחיל לחדור לתרבות שלנו. וזה באמת דבר חשוב ואפילו אולי ירפא את העולם, לכו תדעו כמה השפעה יכולה להיות לכם אם פשוט תעשו את זה.

10. בלוג עסקים והשקעות

זה נושא שכל אדם חייב ללמוד, ואם אתם יודעים דבר או שניים אנשים יקראו את זה. ואני בטוח שתמצאו את הדרכים לעשות כסף מהאתר הזה. הדבר המצער בנושא עסקים והשקעות הוא שלא לומדים את זה בבי"ס ולא בתיכון ואפילו לא באוניברסיטה. וזה דבר שחייב ללמוד אז לומדים לבד בעיקר מטעויות. אז אם אתם נמצאים בעמדת כוח בנושא הזה, תשפכו את הידע שלכם לאתר, וזה יעשה רק טוב לקריירה שלכם. אולי יזמינו אתכם להרצאות, אולי תעשו קורסים. לא חסר דרכים להרוויח כסף מהנושא של כסף.

אלו היו הרעיונות לבלוגים, אם החלטתם ללכת על בלוג… ואתם צריכים עזרה בבניית בלוג, יש לי מדריך שיסביר לכם איך לבנות אתר וורדפרס שהוא בעיקר מתאים לבלוגים. זה מדריך שילמד אתכם לבנות אתרים ברמה גבוה כמו שאני בונה ללקוחות שלי.

לחצו על הקישור לראות את המדריך – מדריך בניית אתר וורדפרס למתחילים.

אם אתם רוצים שאני אבנה לכם את הבלוג אתם מוזמנים ליצור איתי קשר.

רעיונות לבניית אתר מכירות

אתר מכירות או חנות וירטואלית הם אתרים שניתן לרכוש דרכם מוצרים פיזיים או וירטואליים. מוצרים פיזיים יכול להיות הכל ממוצץ לתינוקות ועד לרכבי יוקרה, מוצרים וירטואליים זה יכול להיות ספר דיגיטלי תוכנה ועוד הרבה רעיונות.

אתר שנבנה כדי להיות חנות וירטואלית דורש הרבה יותר השקעה וידע מאתר שהוא בלוג. תצרכו לדאוג להמון דברים החל מ:

 • סליקת אשראי
 • ניהול מלאי מוצרים
 • מקום אחסון
 • חברת שליחויות
 • לשלם מכס ברוב המקרים
 • ועוד הרבה…

אבל זה לא אמור להפחיד אתכם אם זה משהו שאתם רוצים לעשות, אם יש לכם מוצרים שאפשר למכור אותם. אז שווה את ההשקעה.

בניית חנות וירטואלית היא מסובכת יותר אבל בהחלט אפשרי, אם אתם רוצים לבנות לבד תוכלו למצוא מדריכים לזה. או לשכור שירותים של בונה אתרים עם ניסיון, אם אתם מעדיפים את האפשרות הזאת אתם מוזמנים ליצור איתי קשר וגם לבקר בעמוד – בניית חנות וירטואלית.

אלו רעיונות יש לבניית חנויות וירטואליות

יש המון בעצם אפשר למכור כל דבר שעולה לכם בראש, אם יש מוצרים שקשה להשיג במדינה שלנו. אז אולי יש כאן הזדמנות, וכל הזדמנות מצריכה הימור.

סוגים שונים של אתרי מכירות

 1. חנות וירטואלית – שאתם אחראים על המלאי ואתם מוכרים את המוצרים.
 2. דרופשיפינג – זה חנות שאתם לא באמת מחזיקים מלאי, אתם מציגים את המוצרים וכאשר רוכשים ממכם מוצר אתם רוכשים אותו מהחנות המקורית ושולחים לכתובת של המזמין.
 3. שיווק שותפים – כמו בבלוג אתם יכולים לבנות אתר שהרכישה בו לא מתבצעת באתר שלכם אלא באתר במקורי. כלומר אתם מפנים את הגולש כאשר הוא לוחץ על רכישה אל המוצר המקורי. על ידי קישור מיוחד שלכם שהאתר המקורי יודע שאתם שלחתם את הגולש ומזכה אתכם באחוזים מהמכירה.

רעיונות נוספים לאתרי אינטרנט

יש עוד סוגים של אתרי אינטרנט, שמטרתם היא להרוויח כסף או לעזור לקהילה שלכם וכו'… אני אתן כאן סוגים של אתרים שתוכלו למצוא להם רעיונות.

בניית אתרי פורום

אלו אתרים שמטרתם היא ליצור ערבות קהילתית, סוגי האתרים האלו הם דיי דינוזאורים. היום כבר יש את הרשתות החברתיות אז פחות שואלים באתרים כאלו.

אבל תמיד אפשר להחזיר את זה אם נחשוב על רעיונות שאי אפשר לסרב להם. אם זה אתרים בנושאים ספציפיים, לדוגמה: פורום רכבים ומוסכים, פורום זוגיות, פורום סקס וכדומה.

אני חושב שכדאי לעשות פורום על נושאים שאנשים לא ישאלו ברשתות החברתיות, כמו למשל "למה אשתי לא עושה לי נעימי אחרי אקט?" וכו'…

בניית אתרי תדמית

אם אתם בעלי מקצוע ואתם צריכים אתר לעסק שלכם, דבר ראשון אני לא מבין למה חיכיתם עד לכאן כדי להבין שזה הרעיון הכי מושלם עבורכם לבנות אתר אינטרנט.

אתר תדמית נועד במטרה להציג שירותים של בעלי מקצוע או חברות. ולפרט על השירותים שלהם כדי שיקבלו לקוחות חדשים לעסק, כדי שיוכלו להציג תיק עבודות וכו'… אז אתם בעלי עסקים ולא משנה איזה עסק אתם חייבים אתר אינטרנט ודחוף.

תוכלו לבנות את האתר בעצמם דרך המדריך שלי – מדריך בניית אתרים למתחילים

או שתוכלו להזמין שירותים של בונה אתרים מקצועי, כדי לבנות אתר אינטרנט שיעיף ללקוחות שלכם ולמתחרים שלכם את הסכך. כדי לדעת יותר על שירות זה אתם מוזמנים ליצור איתי קשר. וגם לעבור לעמוד – בניית אתרי תדמית, בניית חנות וירטואלית.

לסיכום איך למצוא רעיון לבניית אתר אינטרנט

במאמר הזה סיקרתי לכם את הרעיונות שיכולים להיות מעולים לבנות עליהם אתרי אינטרנט. אבל כמובן שזה לא הכל, אם לא מצאתם את הרעיון שלכם אני מזמין אתכם לשיחת יעוץ.

רעיונות לבניית אתר

מה שכן אני לא ממליץ לחשוב יותר מידי, כי זה עושה כאבי ראש… ובסוף לא יהיה גם אתר, לכו אם תחושת הלב שלכם, כל דבר שתבחרו ותעשו אותו עד הסוף, יהיה שווה משהו. וכל זמן שאתם מבזבזים על יותר מידי מחשבות עולה לכם זמן יקר מאוד שיבוא על חשבון האתר שאתם יכולים לבנות.

אז שיהיה לכם בהצלחה בבחירת האתר!

אהבתם? שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp


מאמרים נוספים בנושא מדריכים בניית אתרים
במאמר הזה אני יפרט 10 כללים בסיסיים שצריך לשים עליהם דגש כשניגשים בתהליך בניית אתרים רספונסיביים. וגם נדבר על מה כדאי לשים הכי הרבה דגש.
באיזה פלטפורמה הכי טוב לבנות אתר אינטרנט בעברית? במאמר הזה נדבר על כמה פלטפורמות שמתאימות עבור בניית אתרים בעברית. אז אם אתם מתכננים לבנות אתר בעברית המאמר הזה הוא בשבילכם.
רוצים לדעת כמה לשלם על אתר אינטרנט? במאמר הזה אנו נעשה השוואת מחירים של בניית אתרים. נסביר על סוגי אתרים שונים ומה המחירים שלהם.
יש לנו תהליך קבוע שכבר הוכיח את עצמו וככה אנו בסטודיו בונים את האתרים ללקוחות שלנו, התהליך מפרט מהתחלה ועד הסוף שיש לכם אתר אינטרנט מוגמר ועובד כמו שחלמתם, וכל זה קורה בעשרה שלבים ברורים.
רוצים אתר שמביא תוצאות?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
רוצה אתר כזה?