מדריך וידאו איך להרוויח כסף באינטרנט

יש לכם אתר אינטרנט או שאתם רוצים לבנות אתר, ואתם רוצים שהאתר הזה ירוויח לכם כסף… אתם רוצים שהאתר הזה יהיה נכס דיגיטלי מניב… במדריך הזה אני יסביר איך להרוויח כסף מאתר אינטרנט, 5 דרכים ליצירת נכס דיגיטלי שיניס לכם הכנסה שיכולה להגיע לאלף אלפיים או יותר בכל חודש.

המדריך – איך להרוויח כסף באינטרנט

אז נתחיל בתשובה על השאלה מה זה נכס דיגיטלי? ונמשיך לשאלה האם כל אחד יכול לבנות נכס כזה? וגם מהם חמשת הדרכים להרוויח כסף מאתר אינטרנט?

מה זה נכס דיגיטלי?

נכס דיגיטלי זה אתר אינטרנט שהוא בבעלותי, הדומיין רשום על שמי, ואני יכול לעשות בו מה שאני רוצה. דף פייסבוק, ערוץ יוטיוב, ואפילו חנות באמזון לא מצטרפים לרשימה של נכסים דיגיטליים. כי הם לא בבעלותי, זאת אומרת שמחר החשבון שלי יכול להיות חסום. נכס דיגיטלי שהוא בבעלותי אני יכול למכור אותו כשהוא בשיא שלו, כל השקעה שאני משקיע בו קוצרת לי עמלה.

הנכס דיגיטלי שווה משהו כאשר התנועה שלו היא אורגנית ולא ממומנת. כלומר אם אתם משלמים כסף על הכניסות אתם אולי יכולים להרוויח כסף, אבל זה לא נחשב בכלל לנכס דיגיטלי.

במדריך הזה אני מסביר לאלו שכבר יודעים איך להביא תנועה אורגנית לאתר.

אם אתם לא יודעים אני ממליץ שלאחר שתצפו בסרטון ותחליטו שזה מתאים לכם, תמשיכו למדריכים הבאים שלי שיעזרו לכם ליצור אתר אינטרנט ולקדם אותו בגוגל. אני ישאיר כאן למטה שני קישורים אחד מדריך לבניית אתר וורדפרס (שהוא הכי מתאים לבניית נכס דיגיטלי). וקישור נוסף שידריך אתכם איך לבנות אתר אינטרנט שיביא תנועה לאתר שלכם.

על רגל אחת, איך להביא תנועה אורגנית לאתר אינטרנט

תוכן תוכן תוכן, אתם צריכים להעלות תוכן לאתר שיעניין את הקוראים, ויוביל לפעולה שאתם רוצים. הדרך לדעת איזה תוכן לכתוב היא על ידי מחקר מילים ומחקר מתחרים. ואז תיצרו לכם אסטרטגיית תוכן שלאחר תקופה שאתם מעלים תוכן בקצב קבוע. וכשהאתר שלכם יקבל תנועה אתם תתחילו לקצור פירות.

הדרכים להרוויח כסף מאתר אינטרנט (נכס דיגיטלי)

מדריך הזה אני מדבר על חמישה דרכים שהופכות את האתר האינטרנט שלכם לנכס דיגיטלי מניב. יש עוד הרבה דרכים יצירתיות לעשות כסף מאתר אינטרנט אבל אלו הדרכים שהכי מוכיחות את עצמם.

  1. הכי אהוב עלי! שיווק שותפים.
  2. אתר למכירת לידים.
  3. להרוויח כסף מפרסומות.
  4. חנות וירטואלית למכירת מוצרים דיגיטליים.
  5. למכור ולעשות אקזיט מהאתר שלכם.

אוקי שנתחיל… כדי לדעת יותר צפו בסרטון למעלה.

מימון בדוש‬‎
מימון בדוש‬‎
אני מתעסק בבניית אתרי אינטרנט, מיתוג ושיווק לעסקים למעלה מחמש שנים, בניתי עשרות אתרי אינטרנט, קידמתי אתרים אל התוצאות הראשונות של גוגל, ועזרתי לבעלי עסקים קטנים ובינוניים להרים את העסק שלהם, ולהגיע לשפע כלכלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הרשמה לניוזלטר
רוצה ללמוד עוד על וורדפרס עיצוב בנייה וקידום?

אני מזמין אותך להירשם לניוזלטר שלי ולקבל אימייל מידי שבוע עם תוכן מאוד רלוונטי, תוכן איכותי שיכול לעזור לך, אני לא דוחף פרסומות או קורסים לא רלוונטיים, רק מידע מקצועי.

מימון בדוש
מאמרים נוספים באותו נושא
מאמרים נוספים מומלצים עבורך