קידום אתרים ממומן

separator
אחרי שיש לנו אתר אינטרנט שבנוי כמו שצריך ונראה טוב וברור לעין, אנחנו מתחילים את התהליך של קידום ממומן לאתר, איך זה עובד? כמה זה עולה? איך מתחילים? הכל מפורט לכם כאן.
על מה נדבר

מה זה קידום אתרים ממומן

קידום אתרים ממומן נקרא PPC Pay Per Click – בעברית תשלום לפי קליק. זה בעצם פשוט מאוד, אנחנו משלמים רק על הלחיצות (הכניסות) על המודעה שלנו. בעצם מי שרואה את המודעה ולא לחץ עליה אנחנו לא משמלים כלום, רק במקרה שהגולש לחץ ונכנס למודעה שלנו אנחנו משלמים.

המודעות של גוגל

בתוצאות החיפוש של גוגל יש מקומות ספציפיים המיועדים למודעות, הם לא כל כך נראות כמו מודעות פרסום. יש להם בסך הכל תווית קטנה שכתוב עליה "מודעה", אפשר לראות בתמונה.

תצוגת התוצאות של גוגל

יש ארבעה מודעות למעלה וארבעה למטה, וארבעה מודעות למטה (בדרך כלל). המודעות שמופיעות יותר למעלה הם המודעות שקיבלו ציון גבוה יותר מהמערכת של גוגל. ויש גם מודעות מסוג של שופינג שמופיעים מוצרים בחלק העליון, ויש עוד המון סוגים של קמפיינים.

כמה משלמים על כל קליק?

כמה שאתם רוצים, גוגל בעצם מציעה מכרז (סוג של מכירה פומבית). ונותנת למפרסמים שלה להחליט כמה בערך יעלה כל קליק. ולכן המחיר משתנה בהתאם לשוק, ככל שהביקוש על אותם ביטויים גבוהה כך אוטומטית יעלה המחירים.

כמובן שמעבר למחיר גוגל מעדיפה להציג את המודעה היותר רלוונטית. ויש לה את הדרכים לדעת בדיוק על מה האתר שלכם מדבר והאם הוא בנוי טוב.

לדוגמה: אם שני משרדים של עורכי דין מפרסמים על ביטוי חזק כמו "עורך דין פלילי". אחד מפרסם אתר אינטרנט שבנוי טוב ואפילו יש לו תוצאות אורגניות. ואחד מפרסם דף פשוט, במקרה ששניהם מציעים כמעט את אותו המחיר לקליק, המערכת של גוגל תעדיף את המפרסם עם האתר הטוב. אבל אם המפרסם של הדף הריק ייתן הצעת מחיר גבוה יותר בצורה משמעותית. גוגל תציג את המודעה שלו, אפילו אם זה לא נותן ערך לגולשים.

איך מגדירים פרסום ממומן בגוגל?

כמו בכל תהליך של קידום אתרים. אנחנו בוחרים על איזה ביטויים (מילות מפתח) אנחנו רוצים להופיע בהם, לדוגמה "בניית אתרים לעורכי דין" "קידום אתרים לעסקים קטנים" וכן הלאה.

בוחרים את האזורים הגאוגרפים שבהם אנחנו רוצים להופיע לדוגמה "תל אביב" "מחוז המרכז" וכן הלאה.

מחליטים כמה יהיה התקציב המקסימלי להוצאות על הקמפיין בחודש, אפשר להחליט מה הכמות המקסימלית ליום, וכמה תהיה ההצעה הכי יקרה לקליק אחד.

מכינים את המודעות שיופיעו בגוגל, כדי לעשות את זה בצורה מקצועית צריך להכין כמה שיותר מודעות לכל קמפיין ולראות לאיזה מהם יש הכי הרבה המרות וכך לשפר את הקמפיין.

ואז מפעילים את הקמפיין.

יתרונות וחסרונות בקידום אתרים ממומן

גם בקידום אתרים ממומן יש יתרונות וגם חסרונות.

היתרונות בקידום ממומן

החסרונות בקידום ממומן

הקמפיין הממומן בעיקר נותן מענה מהיר לפרסום. אם יש לכם אתר חדש ואתם רוצים להתחיל לקבל טלפונים ממנו אז תצטרכו קידום ממומן. אבל יש דרך נוספת לקידום של האתר והיא קידום אורגני שבעצם מביאים תנועה בחינם לאתר. והתנועה האורגנית הרבה יותר טובה ויציבה, למידע נוסף ראו קידום אתרים אורגני.

אהבתם? שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

לקוחות ממליצים

אנו שומרים על 100% לקוחות מרוצים וממליצים, תשמעו מה הלקוחות אמרו לנו לאחר התהליך של הקידום.

נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו
מדריכים ומידע מקצועי
separator

לפניכם מידע מקצועי ומדריכים בנושא קידום אתרים, מאת מימון בדוש. שיעזרו לכם לקדם את האתרים בצורה מקצועית.