קידום ממומן

אחרי שיש לנו אתר אינטרנט שבנוי כמו שצריך ונראה טוב וברור לעין, אנחנו מתחילים את התהליך של קידום ממומן לאתר, איך זה עובד? כמה זה עולה? איך מתחילים? הכל מפורט לכם כאן.

תצוגת התוצאות של גוגל

המודעות של גוגל

בתוצאות החיפוש של גוגל יש מקומות ספציפיים המיועדים למודעות, הם לא כל כך נראות כמו מודעות פרסום, יש להם בסך הכל תווית קטנה שכתוב עליה "מודעה", אפשר לראות בתמונה.

יש ארבעה מודעות למעלה וארבעה למטה, המודעות שמופיעות יותר למעלה הם המודעות שקיבלו ציון גבוה יותר מהמערכת של גוגל.

איך זה עובד?

יש את המושג הזה שנקרא PPC (Pay Per Click) בעברית תשלום לפי קליק זה בעצם פשוט מאוד, אנחנו משלמים רק על הלחיצות (הכניסות) על המודעה שלנו, בעצם מי שרואה את המודעה ולא לחץ עליה אנחנו לא משמלים כלום, רק במקרה שהגולש לחץ ונכנס למודעה שלנו אנחנו משלמים.

כמה משלמים על כל קליק?

כמה שאתם רוצים, גוגל בעצם מציעה מכרז (סוג של מכירה פומבית) ונותנת למפרסמים שלה להחליט כמה בערך יעלה כל קליק, ולכן המחיר משתנה בהתאם לשוק, ככל שהביקוש על אותם ביטויים גבוהה כך אוטומטית יעלה המחירים.

כמובן שמעבר למחיר גוגל מעדיפה להציג את המודעה היותר רלוונטית, ויש לה את הדרכים לדעת בדיוק על מה האתר שלכם מדבר והאם הוא בנוי טוב.

לדוגמה: אם שני משרדים של עורכי דין מפרסמים על ביטוי חזק כמו "עורך דין פלילי" אחד מפרסם אתר אינטרנט שבנוי טוב ואפילו יש לו תוצאות אורגניות, ואחד מפרסם דף לבן ריק, במקרה ששניהם מציעים כמעט את אותו המחיר לקליק, המערכת של גוגל תעדיף את המפרסם עם האתר הטוב, אבל אם המפרסם של הדף הריק ייתן הצעת מחיר גבוה יותר בצורה משמעותית גוגל תציג את המודעה שלו, אפילו אם זה לא נותן ערך לגולשים.

 

איך מגדירים פרסום ממומן בגוגל?

אנחנו בוחרים על איזה ביטויים (מילות מפתח) אנחנו רוצים להופיע בהם, לדוגמה "בניית אתרים לעורכי דין" "קידום אתרים לעסקים קטנים" וכן הלאה.

בוחרים את האזורים הגאוגרפים שבהם אנחנו רוצים להופיע לדוגמה "תל אביב" "מחוז המרכז" וכן הלאה.

מחליטים כמה יהיה התקציב המקסימלי להוצאות על הקמפיין בחודש, אפשר להחליט מה הכמות המקסימלית ליום, וכמה תהיה ההצעה הכי יקרה לקליק אחד.

מכינים את המודעות שיופיעו בגוגל, כדי לעשות את זה בצורה מקצועית צריך להכין כמה שיותר מודעות לכל קמפיין ולראות לאיזה מהם יש הכי הרבה המרות וכך לשפר את הקמפיין.

ואז מפעילים את הקמפיין.

היתרונות בקידום ממומן

החסרונות בקידום ממומן

יופי.. את הצעד הראשון לקדם את העסק שלך עשית!
הצעד השני שלך הוא להתקשר ולשוחח.
אם אתם מעדיפים למלא טופס פשוט ואני יחזור אלכם לחצו על הכפתור למטה.