איך לקבוע תקציב פרסום בשלושה פעולות פשוטות?

בעולם הדיגיטלי של היום, פרסום הוא מפתח להצלחה. אבל, איך לקבוע תקציב פרסום שיעבוד בשבילך ולא ישאיר אותך עם חור בכיס? קבלו שלושה צעדים שיעזרו לכם להכין תקציב פרסום מנצח.


חשוב! לקבוע כמה יהיה התקציב פרסום שלכם שייתן את התוצאה הטובה עבורכם.

איך לקבוע תקציב פרסום?

שלב ראשון כמה הלקוח מכניס לכם

השאלה היא כמה אנחנו מרוויחים מכל לקוח שלנו, ואת זה אתם צריכים לדעת לבד. אז בואו נניח שכל לקוח מכניס לכם בין 1,500₪ ל 3,000₪ אחרי הכל, אז שווה להוציא עליו בין 150₪ ל350₪ כ10% מהרווח.

שלב שני כמה עולה לכם כל לקוח

אחרי שאנחנו יודעים כמה אנחנו יכולים להוציא על כל לקוח, אז עוברים לחישוב השני, לדוגמה: אם אתם משקיעים 1000₪ לפרסום וקיבלתם 10 לידים (פניות) ומתוכם סגרתם 4 לקוחות. אז החשבון פשוט, מתוך 1000₪ שהשקעתם קיבלתם 4 לקוחות, אז ההוצאה שלכם ללקוח אחד היא 250₪ (בממוצע).

שלב שלישי כמה לקוחות אתם צריכים בחודש

אחרי שאנחנו יודעים שכל לקוח שלנו יעלה בערך 250₪ והחלטנו שאנחנו צריכים 20 לקוחות בחודש אחד כדי להרוויח כמו שאנחנו רוצים, אז התקציב החודשי צריך להיות 5,000₪ שזה יוצא בערך 10% מהרווחים של אותו חודש.

ואם העסק שלכם חדש כדי לדעת את הדברים האלה

אז כדאי שתעשו מחקר גדול כמה כדאי לכם להשקיע על פרסום, תבדקו כמה המתחרים שלכם משקיעים, תבדקו כמה אתם באמת יכולים להכניס בחודש סטנדרטי, תבדקו כל מה שצריך ותגיעו למחיר שאותו אתם יכולים להשקיע על פרסום, ולאחר מכן שהקמפיין שלכם עובד תעשו את כל הבדיקות האלו כדי לייעל את הקמפיין שלכם.

אהבתם? שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp


מאמרים נוספים בנושא מדריכים בשיווק דיגיטלי
במדריך הזה אני יסביר איך להרוויח כסף מאתר אינטרנט, 5 דרכים ליצירת נכס דיגיטלי שיניס לכם הכנסה שיכולה להגיע לאלף אלפיים או יותר בכל חודש.
בנית אתר היא רק הצעד הראשון שלכם בשיווק. כעת, עליכם לבצע עוד כמה מהלכים כדי למקסם את כמות הפניות לעסק.
רוצים אתר שמביא תוצאות?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
רוצה אתר כזה?