איך לקבוע תקציב פרסום בשלושה פעולות פשוטות?

חשוב! לקבוע כמה יהיה התקציב פרסום שלכם שייתן את התוצאה הטובה עבורכם.

איך לקבוע תקציב פרסום?

שלב ראשון כמה הלקוח מכניס לכם

השאלה היא כמה אנחנו מרוויחים מכל לקוח שלנו, ואת זה אתם צריכים לדעת לבד. אז בואו נניח שכל לקוח מכניס לכם בין 1,500₪ ל 3,000₪ אחרי הכל, אז שווה להוציא עליו בין 150₪ ל350₪ כ10% מהרווח.

שלב שני כמה עולה לכם כל לקוח

אחרי שאנחנו יודעים כמה אנחנו יכולים להוציא על כל לקוח, אז עוברים לחישוב השני, לדוגמה: אם אתם משקיעים 1000₪ לפרסום וקיבלתם 10 לידים (פניות) ומתוכם סגרתם 4 לקוחות. אז החשבון פשוט, מתוך 1000₪ שהשקעתם קיבלתם 4 לקוחות, אז ההוצאה שלכם ללקוח אחד היא 250₪ (בממוצע).

שלב שלישי כמה לקוחות אתם צריכים בחודש

אחרי שאנחנו יודעים שכל לקוח שלנו יעלה בערך 250₪ והחלטנו שאנחנו צריכים 20 לקוחות בחודש אחד כדי להרוויח כמו שאנחנו רוצים, אז התקציב החודשי צריך להיות 5,000₪ שזה יוצא בערך 10% מהרווחים של אותו חודש.

ואם העסק שלכם חדש כדי לדעת את הדברים האלה

אז כדאי שתעשו מחקר גדול כמה כדאי לכם להשקיע על פרסום, תבדקו כמה המתחרים שלכם משקיעים, תבדקו כמה אתם באמת יכולים להכניס בחודש סטנדרטי, תבדקו כל מה שצריך ותגיעו למחיר שאותו אתם יכולים להשקיע על פרסום, ולאחר מכן שהקמפיין שלכם עובד תעשו את כל הבדיקות האלו כדי לייעל את הקמפיין שלכם.

מימון בדוש‬‎
מימון בדוש‬‎
אני מתעסק בבניית אתרי אינטרנט, מיתוג ושיווק לעסקים למעלה מחמש שנים, בניתי עשרות אתרי אינטרנט, קידמתי אתרים אל התוצאות הראשונות של גוגל, ועזרתי לבעלי עסקים קטנים ובינוניים להרים את העסק שלהם, ולהגיע לשפע כלכלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הרשמה לניוזלטר
רוצה ללמוד עוד על וורדפרס עיצוב בנייה וקידום?

אני מזמין אותך להירשם לניוזלטר שלי ולקבל אימייל מידי שבוע עם תוכן מאוד רלוונטי, תוכן איכותי שיכול לעזור לך, אני לא דוחף פרסומות או קורסים לא רלוונטיים, רק מידע מקצועי.

מימון בדוש
מאמרים נוספים באותו נושא
מאמרים נוספים מומלצים עבורך