כמה עולה לקדם אתר בגוגל? מחירים לקידום אורגני וממומן

כמה יעלה לכם לקדם את האתר שלכם בגוגל? במאמר זה נדבר על מחירים של קידום אתרים אורגני, תקציבים של פרסום ממומן. כדי שיהיה לכם הבנה כללית לקראת מה אתם נכנסים.


כל עסק שרוצה להביא לקוחות חדשים יכנס לנושא של קידום אתרים בגוגל. ניתן לקדם את האתר בגוגל באמצעות קמפיין ממומן שהעלות היא בעיקר תשלום על קליק (או המרה). וגם לקדם אורגנית את האתר ע״י תוכן איכותי שנותן מענה מקיף על התחום שלכם.

כמובן שאנחנו רוצים להשקיע בעסק שלנו את הכי טוב שאפשר. אבל מה לעשות התקציב שלנו בסופו של דבר מחליט עבורנו. לכן הכנו עבורכם כאן מאמר שמדבר על מחירים של קידום אתרים בגוגל, שיעזור לכם להגיע להחלטה מושכלת.

כדי לקדם את האתר בגוגל יש כמה אופציות:

  1. קידום בגוגל לעסקים – זאת האפשרות החינמית, היא מתאימה לעסקים עם מקום לקבלת קהל. כל מה שצריך זה לפתוח חשבון לאמת אותו ולהכניס את הכתובת של העסק ככה ימצאו אתכם בגוגל מפות. לפתיחת חשבון בחינם לחצו כאן.
  2. קידום אתרים אורגני זאת הדרך היציבה והמשתלמת ביותר לקידום בגוגל. בדרך זו יש המון שירותים ואופציות שונות שנרחיב עליהם בהמשך והעלות של שירות זה נע בין 2,000 ל- 5,000 ₪ בחודש ולפעמים יותר ויכול לעבור גם את ה- 10,000 ₪ בחודש (תלוי בתחרות של התחום אותו מקדמים, ובמוניטין של חברת הקידום).
  3. קידום ממומן בגוגל זו הדרך הפשוטה יותר לקבל תוצאות מיידיות, אך העלות שלה תהיה יקרה יותר בהתחשב בך שנצטרך תקציב מיוחד לגוגל שיכול לנוע בין 1,000 לעשרות אלפים ₪ בכל חודש (חוץ מהעלות עבור ניהול הקמפיין).

מחיר קידום אתרים בגוגל

כאן אספנו עבורכם טווח של מחירים כללי בשוק, מחירים אלו לא מייצג את המחירים שלנו בסטודיו. חילקנו את המחירים לפי קידום אורגני וקידום ממומן כדי שיהיה לכם סדר בראש. קחו בחשבון שיכול להיות שתצרכו גם קידום ממומן וגם קידום אורגני יחד, הכל תלוי בחזון של העסק שלכם.

מחיר קידום אורגני בגוגל

סוג השירות פירוט טווח מחירים ב- ₪
קידום אורגני על בסיס חודשי תחרות קלה 1,500 – 3,000
תחרות בינונית 2,500 – 4,000
תחרות קשה 3,500 – 8,000
קידום בחברות עם מוניטין גבוהה טווח המחיר לעלות חודשית 3,500 – 10,000 ואף יותר
קידום אורגני עם מקדם ללא ניסיון טווח המחיר לעלות חודשית 1,000 – 2,500
אופטימיזציה חד פעמית עלות לאופטימיזציה מלאה לאתר 5,000 – 30,000
עלות לשעת אופטימיזציה 250 – 1,000
מחקר מילות מפתח ביצוע של מחקר מילות מפתח ותוכנית להוספת תוכן באתר 1,000 – 2,500
שיפור מהירות האתר טווח מחיר לתשלום חד פעמי 3,500 – 8,000

דוגמאות למחירים לפי חבילות קידום אורגני

חבילה חודשית קטנה
אופטימיזציה מלאה לאתר + מחקר מילות מפתח ובניית אסטרטגיית תוכן + הוספת 2 מאמרים חדשים ו2 קישורים חדשים מידי חודש + דו״ח חודשי – מחיר ממוצע 2,500 ₪ לחודש.

חבילה חודשית בינונית
אופטימיזציה מלאה לאתר + מחקר מילות מפתח ובניית אסטרטגיית תוכן + הוספת 4 מאמרים חדשים ו4 קישורים חדשים מידי חודש + דו״ח חודשי – מחיר ממוצע 3,000 ₪ לחודש.

חבילה חודשית הכוללת פיתוח ועיצוב
אופטימיזציה מלאה לאתר + מחקר מילות מפתח ובניית אסטרטגיית תוכן + 4 שעות פיתוח ועיצוב חודשי + הוספת 4 מאמרים חדשים ו4 קישורים חדשים מידי חודש + דו״ח חודשי – מחיר ממוצע 4,000 ₪ לחודש.

חבילה חודשית מתקדמת
אופטימיזציה מלאה לאתר + מחקר מילות מפתח ובניית אסטרטגיית תוכן + 6 שעות פיתוח ועיצוב חודשי + הוספת 8 מאמרים חדשים 8 קישורים חדשים מידי חודש + דו״ח חודשי – מחיר ממוצע 7,500 ₪ לחודש.

חבילה חודשית לתחרות גבוהה
אופטימיזציה מלאה לאתר + מחקר מילות מפתח ובניית אסטרטגיית תוכן + 8 שעות פיתוח ועיצוב חודשי + הוספת 10 מאמרים חדשים 10 קישורים חדשים מידי חודש + דו״ח חודשי – מחיר ממוצע 10,000 ₪ לחודש.

מחיר קידום ממומן בגוגל

מחיר קידום ממומן שונה מקידום אורגני, כאן אנו צריכים לחלק את העלות בין התשלום עבור נותן השירות לבין התקציב פרסום שאנו מקציבים לגוגל.

התקציב לגוגל הממוצע לעסקים בינונים בישראל עומד על 100 ₪ ליום, שזה שווה בערך ל 3,000 ₪ חודשי. כמובן שמחיר צריך להתאים לכמות הפניות שתרצו לקבל, וגם לתחרות בתחום העסק שלכם.

תחום הפרסום עלות ממוצעת לקליק תקציב מומלץ ב- ₪
תקציב פרסום לעורכי דין 10 – 40 ₪ 5,000 ₪ לחודש
תקציב פרסום לקבלן שיפוצים 3 – 15 ₪ 3,000 ₪ לחודש
תקציב פרסום לחברת קידום אתרים 10 – 35 ₪ 5,000 ₪ לחודש
תקציב פרסום לרופא שיניים 2 – 14 ₪ 2,500 ₪ לחודש

עלות עבור דמי ניהול הקמפיין

עמלת ניהול קמפיין אצל קמפיינר מומחה 1,500 – 3,000 ₪ לחודש
עמלת ניהול עם קמפיינר ללא ניסיון 750 – 1,250 ₪ לחודש
עמלת ניהול בחברת מקצועית 1,000 – 3,000 ₪ לחודש
עמלת ניהול קמפיין עם תקציב מעל 10,000 ₪ בדרך כלל יעלה 15% מעלות הקמפיין

כמובן שיש גם אפשרות להקים ולנהל את הקמפיין לבד, אבל כן מומלץ להביא איש מקצוע. אומנם איש מקצוע מקבל כסף על השירות, אך חוסך לכם הרבה בהוצאה נכונה של התקציב שלכם.

עלויות נוספות לקידום האתר

יש לקחת בחשבון עלויות נוספות שתצטרכו כדי לקדם את האתר. נפרט כאן את כל מה שיש לקחת בנוסף:

סוג השירות פירוט טווח מחירים ב- ₪
בניית אתר תדמית אתר תדמית לעסק שמותאם לקידום בגוגל 4,000 – 10,000 חד פעמי
בניית דף נחיתה עמוד שמציג את השירות / המוצר ומאפשר יצירת קשר והתקדמות בתהליך המכירה 1,500 – 3,500 חד פעמי
שרת אחסון לאתר כדי להצליח בתהליך הקידום נצטרך להשתמש בשרת אחסון איכותי (בדרך כלל זה כלול במחיר הקידום) 20 – 150 ₪ לחודש
דומיין הכתובת של האתר, שאותה נצטרך לשלם עליה מידי שנה 60 – 100 ₪ לשנה
מערכת CRM מערכת שתקלוט את הלידים שאתם מקבלים (לא חובה) 100 – 500 ₪ לחודש
מערכת דיוור מערכת שתאסוף את המיילים ותמשיך תהליך דיוור אוטומטי (לא חובה) 100 – 500 ₪ לחודש

הפרמטרים שקובעים את המחיר לקידום אתרים

תמחור קידום אתרים בגוגל יכול להשתנות בהתאם למגוון גורמים, כגון:

  1. הענף בוא מקדמים את האתר: אתרים בתעשיות תחרותיות יותר עשויים גם לדרוש יותר השקעה בקידום כדי להגיע לראש תוצאות החיפוש. בדרך כלל בענפים תחרותיים המתחרים משקיעים מאוד בקידום שלהם וגם התקציב שלהם גבוהה כך שנצטרך להשקיע יותר.
  2. השירותים הנכללים בחבילה: חבילות קידום אתרים יכולות לכלול מגוון שירותים, כגון מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה באתר, בניית קישורים וקידום תוכן. ככל שתרכשו יותר שירותים, כך המחיר יהיה גבוה יותר.
  3. ניסיון והמוניטין של המקדם: מקדמי אתרים מנוסים ובעלי מוניטין טוב עשויים לגבות יותר מאשר מקדמים חדשים יותר ופחות מוכרים. מאחר והביקוש עבור השירות שלהם גדול, ולאו דווקא בגלל הבטחת ההצלחה של הקידום. אפשר למצוא מקדמי אתרים מאוד איכותיים ומקצועיים שיתנו את אותה תוצאה ולעיתים אף יותר, במחיר נוח.
  4. המטרות של הקידום: אם אתם רוצים להשיג דירוג גבוה במילות מפתח תחרותיות, תצטרכו לשלם יותר מאשר אם אתם רוצים פשוט להגביר את הנראות הכללית של האתר שלכם.

שאלות ותשובות בנושא תמחור קידום אתרים


מה התקציב הנדרש לקידום אתר בגוגל לעסק קטן ובינוני?

התקציב הממוצע לקידום אתר בגוגל לעסקים קטנים ובינוניים נע בין 3,000 ל 6,000 ₪ בחודש.

איזה קידום יותר מומלץ לעסק שלי אורגני או ממומן?

אין תשובה אחת נכונה לשאלה איזה קידום מומלץ יותר לעסק שלך. ההחלטה הטובה ביותר תלויה במגוון גורמים, כגון מטרות השיווק שלך, קהל היעד שלך, התקציב שלך, הנישה שלך ועוד. כמובן שאם התקציב שלכם מצומצם ואתם רוצים לבחור בקידום שהכי טוב עבורכם כדאי לבדוק את הנושא לעומק. קראו את המאמר – קידום אורגני או ממומן מה מתאים לעסק שלי

מה המחיר המומלץ לקידום אורגני לאתר שלי?

אם מדובר בעסק קטן ובינוני בתחום שהוא לא מידי תחרותי, העלות המומלצת היא בין 2,500 – 4,000 ₪ בחודש. תלוי כמובן בשירותים הנוספים שתצטרכו ובמוניטין של המקדם שבחרתם.

בתוך כמה זמן ניתן לראות תוצאות בקידום אורגני?

תהליך של קידום אתרים אורגני הוא ארוך ולעיתים לוקח זמן לתוצאות להגיע. אבל בהחלט אפשר להרגיש את התקדמות התהליך של הקידום בתוך חצי שנה מתחילת הקידום. לפי המומחים בגוגל, תוצאות משמעותיות מגיעות בתוך 4 חודשים עד שנה.

מה משפיע על המחיר של קידום אתרים?

המשפיע המשמעותי הוא הענף של האתר אותו אנו מקדמים. משפיע נוסף זה השירותים הכלולים בחבילה, כמות המאמרים והתוכן, כמות הקישורים, שעות אופטימיזציה ופיתוח שהאתר יקבל מידי חודש. וגם המוניטין של המקדם איתו תבחרו לעבוד.

אהבתם? שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp


מאמרים נוספים בנושא מדריכים בקידום אתרים SEO
כל בעל עסק מגיע לנקודה שבה הוא צריך לבחור בין קידום אורגני או קידום ממומן לאתר של העסק, אחרי שתקראו את המאמר הזה יהיה לכם יותר קל לקבל את ההחלטה הנכונה. המשיכו לקרוא
במאמר הזה אנו נדבר על נושא מאוד פופולרי היום, המושג "קידום אתרים". איך עושים קידום אתרים? ומה זה בכלל קידום אתרים?  הכל מתחיל מהתשובה לשאלה – 'איך אומרים קידום אתרים באנגלית' למה? המשיכו לקרוא
אז מה זה אומר אסטרטגיית תוכן? ואיך זה קשור ל SEO? ובכן הדרך לקדם אתר אינטרנט בצורה טובה זה באמצעות תוכן, ואם לא נתכנן אנחנו סתם יורים לכל הכיוונים. במאמר זה נסביר כל מה שצריך לדעת בנושא.
במאמר הזה אנו נסקור 8 כלים מעולים למחקר מילים. נדגיש את היתרונות והחסרונות שלכם, וגם נדבר על עלויות. כמה יעלה לכם להשתמש באותו כלי, או שהוא בחינם. ולאחר מכן נדבר על הכלים של גוגל שיכולים לעזור לכם לתכנן מילות מפתח.
טיפים עבור קידום אתרים שבנויים בוורדפרס עם אלמנטור. רוצים לדעת איך לגרום לאתר שלכם להיות מדורג גבוה במנועי החיפוש? המדריך הזה הוא בשבילכם.
רוצים אתר שמביא תוצאות?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
רוצה אתר כזה?