סרטון הדרכה איך לעצב דף נחיתה למכון כושר

סרטון שמסביר איך לעצב דף נחיתה באלמנטור

בסרטון אנחנו נלמד איך לעצב דף נחיתה עבור מכון כושר שהמטרה שלו להביא לידים. אני יראה לכם צעד אחר צעד איך לבנות דף נחיתה קליל חלק ברור ובעיקר יפה, עם משפך שיווקי סטנדרטי שיעזור לכם לקבל לידים בקלות ובמהירות.

מה בסרטון?

אנחנו נבנה ביחד את הדף הנחיתה הזה, אני יסביר איפה כדאי למקם כל דבר ולמה! אני יראה לכם איך להוסיף טופס קליל שמשכנע למלאות פרטים וגם מה קורה לאחר שממלאים פרטים… רמז "דף תודה" ומה המטרה של דף תודה.

הדמיה של דף נחיתה עבור מכון כושר

מה עוד יהיה בסרטון?

אנחנו נלמד איך לעצב כל חלק בדף אנו נעצב טופס לשליחת פרטי ליד וגם דף תודה שיתקבל לאחר שהגולש משאיר פרטים בטופס, וככה אנו יכול לבנות משפך שיווקי טוב שייעל את הוצאות השיווק שלכם.

אחרי הרבה שנים של ניסיון ותהייה אני רוצה לתת לכם את הטיפים הכי טובים שלי לעיצוב דף נחיתה ואיך באמת לגרום לו להיות ממיר ובסופו של דבר שיביא ים של לידים לכם או לעסק שאתם בונים עבורו דף נחיתה.

אז כמו שאתם יודעים אני משתמש במערכת של וורדפרס ומעצב עם אלמנטור… למה?

זה הדרך הכי טובה לבנות אתרי אינטרנט ודפי נחיתה כיום, יש לי עוד סרטון שמסביר בדיוק למה כדאי להשתמש באלמנטור, ואם אתם רוצים לדעת יותר על אלמנטור מצורף קישור לאתר שלהם כאן אלמנטור פרו.

מימון בדוש‬‎
מימון בדוש‬‎
אני מתעסק בבניית אתרי אינטרנט, מיתוג ושיווק לעסקים למעלה מחמש שנים, בניתי עשרות אתרי אינטרנט, קידמתי אתרים אל התוצאות הראשונות של גוגל, ועזרתי לבעלי עסקים קטנים ובינוניים להרים את העסק שלהם, ולהגיע לשפע כלכלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הרשמה לניוזלטר
רוצה ללמוד עוד על וורדפרס עיצוב בנייה וקידום?

אני מזמין אותך להירשם לניוזלטר שלי ולקבל אימייל מידי שבוע עם תוכן מאוד רלוונטי, תוכן איכותי שיכול לעזור לך, אני לא דוחף פרסומות או קורסים לא רלוונטיים, רק מידע מקצועי.

מימון בדוש
מאמרים נוספים באותו נושא
מאמרים נוספים מומלצים עבורך